Blogiaasta top 10

Aastanumbrit 2020 kannab siin blogis 49 postitust (piparkoogimajadega postitus on vana täiendus ja ei peaks tegelikult arvesse minema). Postitamine läheb endiselt allamäge (võrdluseks 2018 – 73 postitust ja 2019 – 54 postitust).

Aga edetabeli tegin ikka, sest see on põnev. Panin kohe 10 postitust ritta. Selgelt paistab ära aasta eripära ehk lehel käidi palju, aga tuldi Google kaudu, kust otsiti infot, mida teha ….. õues ja lastega.

 

10. Geopeitus Männiku karjääris

See on tegelikult retk Männiku hiidrahnu juurde keset kõige kõvemat isolatsiooniaega märtsikuus. Sai kirja, sest oli piisavalt seikluslik käimine. Sel aastal olen millegipärast pidevalt kõrge veetaseme peale sattunud.

9. Nutimäng “Kaleste rannas ja metsas”

Minu esimene kokkupuude RMK nutimängudega. Minge uurige nende lehelt, neid on veelgi. Ehk motiveerib mõnd last toast välja tulema.

8. Mida teha Sharm el Sheik´is – kalavaatlus

Tegelikult on üllatav, et minu kirg kalade vaatamise, pildistamise ja filmimise vastu on tekitanud ka teistes huvi. Kahju, et 2021 seda korrata ei saa.

7. Mina

Sel aastal tegin teoks ühe oma ammuse unistuse ehk digitaliseerisin portsu oma vanu pilte ja ladusin osa ka letti. Igast aastast üks pilt, mõni aasta on küll puudu ka. Selline tore ülevaade juuksevärvist ja soengumoodidest 😀

6. Mõned Harjumaa suured kivid

Taaskord postitus, mida peaks juba täiendama, sest 2020 õnnestus veel mõni omasilmaga ära näha.

5. Eesti marjad – 40 pildikaarti

Jah, ma tegin 2020 mõned õppekaardid, mõned pildikaardid ja isegi ühe marjapostri. Natuke huvi suutsin nende vastu äratada. Kõiki kaarte saab hetkel veel Etsy poest. 

eesti marjad4. Mida teha lastega Lätis – Beverina labürindid

Lugu sarjast “Mida teha”. Beverina park on Valmiera lähedal ehk Eestist kiviga visata. Eks sinna suvel satuti ka. Aga park on aus, soovitan kõigile lastele ja lapsemeelsetele. Hiigelmängude maailma või nõiametsa võivad ka täiskasvanud end üsna ära kaotada.Beverinas Labyrinths mida teha lastega Lätis3. 14 Eesti lehtpuud

Valminud on ka erinvad lehekaardid. Postitus on tehtud siis, kui valmis sai lehejaht. See käib nii, et võtad ühe lehe kümnest ja lähed parki, metsa või koduaeda jahtima. Hetkel juba saada ka suurematele jahtimishuvilistele leht 16 erineva lehega. Seda kasutan praegu lehejahi õuesünnipäevadel.

2. Mida teha Vormsil?

Selle postitusega “lasin ise omale jalga”. Nimelt oleks saanud tulla ka minu juhitud matkale Vormsile, aga kõik vaatasid ise, mida seal teha ja kõik matkad jäid sel suvel ära. Aga Vormsi on vahva ja uuel suvel taas kolm võimalust minuga kohtumiseks.

  1. Videod mida meisterdada lastega

Kevadel, koolist kodus olles, meisterdasime ja filmisime mõned ideed, mida kodus teha. Kõik ei ole meisterdused, mõned kodused katsed on ka.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.