Nutimäng “Kaleste rannal ja metsas”

Me ei ole kunagi Kaleste matkarajal käinud, kuigi elame osa aastast seal väga lähedal ja rannas käime siis pea iga päev. See matkarada on tundunud kogu aeg kuidagi liiga lihtne ja kodulähedane.

Aga nüüd on RMK olnud kaval ja mõelnud välja nutimängu „Kaleste rannal ja metsas“, millele me ei suutnud vastu panna ja otsustasime uurida, mida sellised uued võimalused endast kujutavad.

Täpsemal uurimisel selgus, et kõik nutimängud, millest osasid saab muide mängida kodust väljumata, leiab lehelt Loodusega koos.

Ma ei tea, miks sinna keskele mingi jurakas tekkis 😀

Algatuseks tuli valida tiimile nimi ja teha pilt. Pilte tuli ka hiljem mõned teha, aga need salvestuvad ainult su oma telefoni, kusagil avalikult neid ei jagata. Lisaks tuli vastata ka küsimustele. Saime teada, milline on aasta samblik ja kuidas elavad seapered või hirved.

Jänesekapsas.

Infotahvlid kõik tuliuued, sest parajasti toimub Kaleste telkimisala rekonstrueerimine. Rada ise on minu meelest piisavalt hästi tähistatud, et ära eksida ei ole võimalik. Maastik on mitmekesine ja vaadata peaks nii mõndagi olema. Raja pikkuseks lubab RMK koduleht 1,8 kilomeetrit, me ise üle ei mõõtnud.

Kasutajakogemusena võin öelda, et mängu käigus jookseb appis suurelt ja punaselt aeg ja vähemalt minu lapsi see häiris. Nad nimelt tahtsid võita ja läbisid raja joostes. Aga no kes see loodust joostes vaadelda saab? Tegelikkuses võistled sa ainult iseendaga ja mingit edetabelit ei koostata. Kahjuks on see keskkonnapõhine lisa ja tuleb üle elada.

Nii et kui suvel sinnakanti satute, jalutage läbi või valige RMK kodulehelt mõni muu nutimäng. Meie pere soovitab.

Aasta samblik.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.