7 erinevat südant sõbrapäevaks

Kogun siia kokku kõik meie tehtud uued ja vanad südamed, mida võiks olla sõbrapäevaks tore meisterdada. Meisterdajad on olnud vanuses 3-8. Loodan, et on kellelegi inspiratsiooniks.

Karvane traat

Keera traadist süda. Laps kaunistab selle lõngaga. Soovi korral lisa näiteks sulgi ja riputusaas. Rohkem  meisterdusi karvasest traadist leiab SIIT.

Läbipaistev süda aknale
Neid südameid oli kaks ja need on tehtud, kui lapsed olid 5 ja 3. Lõikasin papist välja südame kontuuri, kleepisin taha kile ja siis värvisime klaasivärvidega ära. Ahjaa, ja papi kaunistasid ka lapsed ise punaste värvipaberitega ära.
süda sõbrapäevaks valentinipäevPaberribadest südamed sõbrapäevaks

Õpetus ja erinevad südamed leiab sellest postitusest.

 

Paberist südamed

Postituse sellest leiab SIIT.

Vetsurullidest südamed

Viiluta vetsurull ribadeks. Mina lõikasin rulli viieks. Murra rullitükk südameks ja keri sinna ümber sobivat värvi lõng või pael. Meie lisasime veel plastpärli ja riputusaasa. Selliseid suure auguga plastmassist nõelu saab näiteks Abakhanist.

 

Riidest südamed

Penoplast südamed tellisin Hiinast juba jõuludeks, aga selleks ajaks need kohale ei jõudnud. Nüüd siis liimisid lapsed nendele PVA-liimiga kangajääle ja saime sõbrapäeva kaunistused. Vanem (8) tegi kaks ja Noorem (6) ühe. Selliseid südameid olen samuti näinud Abakhanis, aga võimalik, et neid leiab ka näiteks Tiggerist.

 

Südamekujulised küpsised

Neid liivataignast küpsiseid tegime lasteaia sõpradele sõbrapäevaks. Liivataigna ostsin poest. Kaunistatud on sulašokolaadi ja roosa suhkruga, mille tegin ka ise tavalisest suhkrust ja toiduvärvist. Värvilist suhkrut leib ka toidupoest. Ja postituse nende küpsiste tegemisest leiab SIIT.

idee isadepäevaks, mida teha isadepäevaks

Palju südameid sõbrapäevaks!

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.