Meisterdamine sõbrapäevaks – paberist südamed

lill5 Varane meisterdamine sõbrapäevaks

Peale pikki mõnusaid sooje matkanädalavahetusi juhtus nii, et Vanem õde jäi haigeks. Kohe nii haigeks, et vaatamata sellele, et praegu on õues 13,4 kraadi sooja (milline sügis!), me eriti välja kolama ei kipu. Inimesel ikkagi palavik.

Õnneks jäi hommikul Instagramis sarnane südametest tehtud lill silma, näitasin lapsele pildi ette ja saatsin tööle. Õnneks on lapsed mul juba nii palju meisterdanud, et suudavad selliseid lihtsaid ülesandeid edukalt ise lahendada. Nii disainis meie kuuene oma südamed ise.

Nähtud lill koosnes küll neljast südamest. Kui meil sai neli südant lõigatud ja liimitud, selgus, et lilleks nendest siiski ei piisa ja juurde tuleb teha veel kaks juurde. Nii on see lill tehtud kuuest südamest. Lõpuks tuleb südamed külgepidi kokku liimida ja midagi südameks leida. Selleks võib siis olla kommipaberist voolitud pall, mõni nööp, uba, papitükk või midagi muud kodus leiduvat. Vaata kodus lahtiste silmadega ringi.

Kuna lill tundus autorile riputamiseks paras, siis sõlmis ta sinna külge ka jupi heegeniiti. Ja tal oli õigus, vastu valgust, näiteks aknal, on see lill tõesti väga vahva.

Haige päevad on pikad, nii lõikas ta lisaks veel ühe südamelille. Kokku siis tervelt 24 südant. Peale seda hoog rauges.

Kuna peame aega veetma kindlasti nädala lõpuni, tuleb meisterdusi kindlasti veel. Püsige terved!

Lilled

 

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.