10 000 sammu Männiku karjääris

 

Projekti 10 000 sammu päevas kolmas nädal. Eile libastusin. Hommikul olin Loomeinkubaatoris, õhtul oli Matkaliidu juhatuse koosolek, vahepeal ei olnud  tundi kuhugi kõndima minna ja pärast enam ei jaksanud. Kehas oli jube külm ka. Nii et eile siis – 3000. Praegu vaatan, et kolmapäevased andmed kah puudu. Kell ja telefon ennast ise ei süngi ja kui piisavalt tihedalt seda ise ei tee, kaovad vanemad andmed ära. Ei ole selline maailma nutikaim seade. Mis seal ikka, ise tean, et ainult eile patustasin.

Tänased sammud viisid mind Männiku karjääri. Jube eile tahtsin härmatist pildistama minna, nii et sinna läksin täna täiesti teadlikult. Võtsin veel fotokoti koos kõigi nelja objektiiviga igaks juhuks kaasa. No et äkki on kasvõi mingit lindu vaja zoomida, aga peale krossitajate, kalameeste ja vareste ei olnud midagi huvitavat näha.

Männiku järvest jalutasin ainult mööda, Rahul käisin peal ka, see on lihtsalt ilusam ja mulle huvitavam. Männiku hiidrahnu vaatasin ka niisama huvi pärast üle. Teisi huvilisi oli ka.

Käre külm andis täna tasapisi järele ehk siis päeval oli kõigest -4 ja täiesti tuulevaikne. Taevas oli selline, et kohe-kohe näitab päikest ka, aga mina seda küll ära oodata ei jõudnud. Ja linna kohta oli hämmastavalt vaikne ka.

Tegelikult üldse enam ei viitsi üksi käia, aga midagi ette planeerida ka ei saa. Alles täna hommikul oli üleval, et äkki peab Hiiumaale minema. Ei pidanud, kuigi täiesti juba igatsen sinna.

Ühesõnaga kui sul hommikul midagi tarka teha ei ole, võid minu käest küsida, ega ma kuhugi ei lähe. Kui lähen, võtan meeleldi kaasa.

Pildid eelmisest Männiku karjääris käigust leiab SIIT. Tuleb välja, et ma käin seal iga kuu 😀

Männiku karjäär

männiku hiidrahn Männiku karjäär

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.