Merehaldja kostüüm

Ikka päris jube, kui tavapärase loomakarnevali asemel otsustatakse lasteaias merekarneval teha ja laps tahab olla merehaldjas. Täitsa ausalt venitasin sellega viimase hetkeni, sest ei olnud ühtegi ideed. Õnneks suutsin teisele müüa kajaka kostüümi.

Haldjaseelikuks ostsin paar meetrit meresinist tülli, lõikasin ribadeks ja punusin tutu-seeliku põhimõttel ümber kummi. Tüll ei saanud kõige parem ja ribad lähevad omavahel kangesti sõlme, aga see selleks.

Tiibade jaoks polnud üldse ühtegi ideed. Kõigepealt võtsin ühe keemilise puhastuse riidepuu, ei midagi. Siis võtsin teise ka, teipisin need omavahel kokku ja väänasin kõveraks. Hakkas juba looma.

Siis õmblesin tiibade külge selle sama tülli. Algul küll liimisin, aga ei jäänud pidama. Kaunistamine oli juba puhas lust. Osad nööbid õmblesin, osad liimisin. Läikiva lõnga ka õmblesin, sest tundub, et kuum liim selle materjaliga hästi läbi ei saanud. Tiivad käivad seljas kahe kummiga nagu seljakott.

Polegi vaadanud, kas lasteaia lehel peost mõni pilt on. Mina tegin igal juhul ainult paar. Tiivad seisavad nüüd riiulis ja tõenäoliselt neid kunagi enam vaja ei lähe.

haldjas haldjas11

haldjas2

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.