Aasta 41. nädal

Täna tahaks endale veel virtuaalselt pai teha. Nagu kõrvalolevast rippmenüüst näha, pole ma oktoobris eriti kirjutama jõudnud. Lihtsalt nii palju on olnud tähtsamat tegemist.

Niisiis olen nüüd nädala olnud 39. Sünnipäeva puhul teevad paljud ettevõtted sulle soodustusi. Näiteks alati on just sel nädalal Osturalli ja Kaubamajast lisaks -10%, aga mitte kunagi ma sinna ei jõua. Sama kusjuures Osturalliga. Nüüd nad mulle enam katalooge ka ei saada, seega pole ka ahvatlust.

Osta.ee

Igal aastal on ka sel lehel sünnipäevanädalal asjade ülespanek ilma ülespaneku tasuta. Ma pole seda lehte ammu müügiks kasutanud, sest olgem ausad, asjade väljaotsimine, pesemine, triikimine, pildistamine, mõõtmine, piltide töötlemine on ajamahukas ja tõenäosus, et sealt midagi tagasi tuleb, on üsna pisike. Sel aastal ma siiski otsustasin proovida, sest kodus olevad kasutud asjad käivad tegelikult täiega närvidele. Esimese koti viisin Uuskasutuskeskusesse juba teisipäeval, aga üks jäi veel siia. Mingi 23 asja õnnestus üles panna, kokkuhoid siis 2.30 + aeg, mis oleks panka logimisele kulunud, sest ostas mul sentigi raha alles ei ole. Nüüd see kott siis seisab mul veel 2 nädalat laua all ja siis viin tõenäoliselt ikka Uuskasutuskeskusesse. Muide, et hindu panna, vaatasin ka, mida teised küsivad ja ausalt öeldes hingehinda küsitakse igasugu jama eest. Kuna mul selleks südant ei olnud, on lootust, et saan oma asjadest ehk ikka lahti.

Paberfotod

Teine megasuur projekt oli paberfotod. Täitsa ausalt ma olen nende tellimisega nüüd umbes aasta maha jäänud. Aga mul oli nii hea pakkumine, kus pildi hinnaks tuli midagi 4 sendi kanti, siis nutsin ja ja valisin ning töötlemisega eriti vaeva ei näinud ja võtsin kohe peoga. Ehk pärast on aega puuduolevad vahele tellida. Lisaks ootab suguvõsa juba ammu eelmise aasta jõulude ajal tehtud perepilti ja alles nüüd suutsin selle trükikõlbulikuks saada. Kui sul on pildil 16 inimest, siis ikka on keegi, kes vaatab mujale või kellel on silmad kinni. Siin ei olnud ühtegi kohe korras pilti, aga õnneks silmi ma suudan juba päris osavalt lahti teha. Igal juhul töövõit ja pildipaki saab nädala pärast kätte.

Halloween

Kõikide nende asjade juures oli kõige esimene prioriteet raha teenimine. Kuidagi juhtus sel aastal nii, et tellimusi tuli. Täpsemalt teen sellest eraldi postituse. Siin tahan lihtsalt ära mainida, et selles kuus on olnud 15 Etsy tellimust ja nende hulgas oli 3 erisoovi ning peotäis asju, mida mul laos ei olnud. Niisiis materjali otsimine, õmblemine, pakkimine, postkontoris käimine. Õppisin palju, mida järgmisel aastal teistmoodi teha ja nüüd jääb ainult loota, et asjad kõik õigel ajal kohale jõuaks. Otsustasin, et viimane postitamise kuupäev on minu jaoks 14. oktoober ja peale seda tegin lihtsalt asjad ajutiselt mitteaktiivseks, sest muidu mõni hull ikka ostab ja siis kisab, et ei saanud kätte. Mitteaktiivsena hoidmine ei maksa muide midagi, ainult oma näpuvaev.

Sünnipäev

Alati tahavad sünnipäevanädalal ka igasugu inimesed külla tulla, aga sel aastal seda millegipärast ei olnud. Esmaspäevaks tegin ikkagi omale ja prele kartulisalati ning tordi ja oli väga meeleolukas õhtu. Pidu sõpradega pidasin laupäeval ja enne seda toidu ning koristamisega eriti ennast ei vaevanud. Pealelõunal käisime kõik koos Nõmme parkidega tutvumas ja pärast sõime-jõime. Kuna me enam väga noored ei ole, oli 11 õhtul pidu läbi. Agav äga tore on paar korda aastas midagi koos teha ja saadud šokolaadi saan ka veel päris tükk aga süüa.

Mmm, šokolaaditort.
Mmm, šokolaaditort.

Trenn

Kõige uhkem olen ma selle üle, et ühe korra jõudsin ka võimlema. Võib-olla oleks hea planeerimise korral ka rohkem jõudnud, aga nädala algul olid jalad ikka üsna kanged. Ja pühapäeval sõitsin 15 kilomeetrit rattaga ka.

Ühesõnaga pühapäeva lõpuks oli sünnipäev peetud, halloweeni asjad postitatud, üleliigsed asjad müügis, fotod tellitud ja tuba korras. Ise olen väga rahul. Nüüd aga võtan tormamisest väikese puhkuse ja teen midagi hingele, st sel nädalal ei õmble. Võimalik, et kirjutan ette ja taha ka 😀

Illustreeriv materjal on tehtud telefoniga laupäeval Nõmme parkides.

Kohtumiseni!
park park1 park2 park3 park4 park5

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.