Spordiklubi Kodu Lähedal

Mõned nädalad tagasi märkasin Facebooki Nõmme grupis küsitlust teemal, kas tahaks kodu lähedale spordiklubi ja mida seal võiks teha. Erutusin, vastasin küsitlusele (ma tavaliselt ei viitsi vastata) ja jäin ootama, mis saab. Ei pidanudki kaua ootama. Sellest nädalast alustas Männiku staadioni hoones tööd Spordiklubi Kodu Lähedal. Minu jaoks on koht ideaalne, ka jala minnes ainult 5 minuti kaugusel. Tulevikus pidi vist mujale ka saama.

Männiku staadionile ehitati tuttuus maja, kus on tuttuus aeroobikasaal ja pidi ka jõusaal olema, aga sinna pole veel jõudnud. Küll aga jõudsin kohe esmaspäeval trenni nimega Taas trenni (madala intensiivsusega, sobib ka eakatele). Mõistus muidugi tõrkus mugavustsoonist väljumise vastu. Ma ei tea ju, kuhu ma lähen, kust üldse majja sisse saab, mida ma saalis tegema hakkan, mida ma selga panen, sest sisejalatseid ja moodsaid retuuse mul ei ole. Aga olen enese saboteerimise äratundmise alal juba piisavalt pädev, seega sain üle ja ei lükanud minekut kuhugi tulevikku edasi.

Peale minu oli esmaspäeval veel kaks naist, mõlemad minust vanemad inimesed. Käisin ka täna ja seekord oli meid juba viis. Rahulik liikumine, kerged sammud, lisaks natuke jõudu ja venitusi. Piisavalt lihtne, et eile ja täna trepist alla pole pidanud roomama. Kui liiga lihtsaks läheb, saab kindlasti kuhugi mujale ka liikuda. Ja õue jooksma tahaks organiseeritult minna, ka seda lubatakse. Seega hoian kindlasti silmad lahti. Hetkel ongi vaja infot levitada, seega tule uuri ka (Spordiklubi Sinu Lähedal Facebook). Tahaks tulevikus 2 korda nädalas saalis käia ja 2+ korda jooksmas. Hetkel tundub küll töö ja laste ja nende hobide vahele sobitumine ulmeline plaan.

Aga praegune valik mulle alustamiseks väga sobib. Eriti seltskond, sest saalitreeningu kogemust ei ole, seega sammud ka kohe välja ei tule  (täna siiski midagi keerulist ei olnud). Teistel ka ei tule, nii et hea rahulik koos harjutada. Küll saame selgeks. Samuti on sokis olemine ja lai t-särk täiesti ok. Riideid ostan kindlasti juurde, aga täna veel poodi ei lähe. Kasutan ära seda, et lapsi kodus ei ole ja teen arvutitööd.

Ühesõnaga, kes elab siin Männiku staadioni lähedal või on siia lihtne tulla, tulge trenni. Isegi riiete, jaksu või oskuste puudumine ja halb ilm ei ole takistuseks. Saalis näeme!

spordiklubi

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.