#30pk – 11 päev ehk selline on minu päev

minu päevSee teema sümpatiseeris mulle ka ehk siis ma tahaks oma tänasest päevast kirjutada. Ei midagi erilist, lihtsalt üks harilik virr-varr. #30pk

7.40 äratus, keegi ei liiguta. Kordusäratus 7.50. Saadan Noorema lasteaeda.

Joon kohvi, vahin arvutis, keedan Vanemale riishelbe putru. Tema kool algas täna 12.40. 12 patsid pähe ja 12.20 lähen saadan ta tänavaotsani. Jah, ma saadan ta ikka veel poolele teele. Mitte küll siis, kui keegi temaga koos tahab minna. Piirkonna kooli asi, paar korda nädalas ikka juhtub, et keegi läheb samal ajal.

Vahepeal hommikul panin ühe uue kindapaari Etsysse ja tegin siin paari postituse SEO korda, aga kodulehel passimine tekitas masendust, sest klikke ikka veel ei ole ja Google mulle otsingutulemusi ikka ei avalda. Täna on otsinguid 24, aga kõik not provided. Pole palju abiks. Lisaks täitsin paar päeva tagasi reklaamimüügi teenust pakkuvatel lehtedel koostöösoovi ankeedi, aga kumbki pole reageerinud. Julgen järeldada, et ju mul siis pole piisavalt klikke. Igal juhul tekkis tunne, et ma täna enam ei taha selle teemaga rapsida.

Niisiis 12.30 võtsin õmblusmaina välja ja lõpetasin poolelioleva hundi kostüümi mütsi. Mõtlesin, et võtan ülejäänud päeva vabaks ja õmblen lapsele hoopis kleidi, oleks hobi ja aeg iseendale ühes, aga tegelikult tegin veel lõpuni öökulli mütsi ja hundi saba ning õmblesin papagoi tiivad ja kleiti ei jõudnud lõigatagi.

papagoi kostüüm tiivadöökulli kostüüm

Siis jõudsin veel pesu triikida ja tuba koristada, et plusspunkte teenida, sest õhtul polnud plaanis kodus olla, ning umbes 15.15 hakkasin ka õhtusöögiks suppi keetma. Supp oli lihtne –hakki juurikad (porgand, kaalikas, aeduba, kartul) ja prae hakkliha. Lastele tavaliselt sobib.

hakkliha supp

Umbes kell neli jõudis Vanem koolist koju. Kõigepealt võttis kisa üles teemal, et kõik mudilaskoori lapsed olid hommikul kunstitunnis käinud ja teda ei saadetud. Ja kui tema on ennast väljas, siis temaga rääkida ei saa – karjub kõvasti ja lõhub uksi. Majarahva huvides on targem mitte midagi seletada. Tegelikult oli kõik täpselt nii nagu eelmisel poolaastal ja Vanem ei peagi seal kunstitunnis käima.

viimsi tuletorn16.20 hakkasin poodi ja lasteaeda Noorema järele minema ja Vanem otsustas kaasa tulla. Nii käisime kõigepealt koos poes leiva-saia järel. Nii poes kui lasteaias läks õnneks kiiresti ja viiest olime juba kodus tagasi.

Panin lapsed multikat vaatama, tegin omale termosesse tee (ja lisasin reede puhul sortsu rummi ka) ja sõitsin ise bussiga Viimsisse, et osaleda Röövlikoopa retkel. Viimsisse sõidab Nõmmelt terve tunni. Retk kestis natuke üle kahe tunni, vaatasime pimedas koobast ja käisime Viimsi tuletorni juures ka. Tagasi koju jõudsin natuke enne 22. No ja kuna telekast suurt midagi ei tulnud, siis olen jälle arvuti taga. Vot selline päev siis. Ahjaa, ahju tuleb ka iga päev kütta 😀

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.