Teeme ise külmkapimagneti

magnettEt enne aasta lõppu veel mõned võlad arvuti desktopilt ära saada, kirjutan täna kivist külmkapimagnetitest. Jah, ma hoian kõiki pilte, mida ma tahan näidata, arvuti töölaual ja seal on tõesti väga vähe ruumi järele jäänud.

Magnetilugu algas, kui käisime lastega Abakhanis. Ma üldiselt ei taha nendega poodides käia, aga vahel lihtsalt tuleb seda teha. Loomulikult hakkavad nad manguma, et ka neile midagi ostetaks. Seekord ostsin kummalegi kaks lapikut suure tableti moodi magnetit.

Kodus oli vaja sinna midagi peale kleepida. Võiks ju panna värvilist paberit, aga see pole lahe ja läheb ruttu koledaks ka.

Hetkel oleme me selline pere, kes talved on Tallinnas, aga esimeste soojade ilmaega aprillis-mais kolime suveks Hiiumaale. Mereriigis on merd piisavalt ja seal me ka palju käime ning ikka tuleb midagi ka koju kaasa.

Niisiis valisime välja mõned lahedad kivid ning värvisime need ära ning mina liimisin kivid ja magneti kokku. Nii lihtne see oligi. Aga suvi oma sooja vee ja rannakividega on nüüd ka pikal talveperioodil kogu aeg silma all. Päris hea.magnet

Vaja läheb: 
– Magnetit (Abakhan)
– Lapikut kivi
– Akrüülvärvi
– Tugevamat liimi (mina kasutasin kuumaliimi püstolit).

Värvi kivi, lase kuivada, liimi kivi magneti külge ning lase kuivada.

magnetid

 

 

 

 

 

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.