25 ideed, mida meisterdada paberrullidest

puuOma meisterdustes püüame me võimalikult palju kasutada käepäraseid materjale. Igasugu paberrullid on meisterdamiseks väga tänuväärne materjal, aga mida meisterdada paberrullidest?

Eks aastatega ole meile mitmesuguseid lisasid (värvid, karvased traadid ja niisama käsitöötraadid, silmad, ninad paberid) ka koju omajagu kogunenud, nii et loovusel saab iga kell lasta lennata.

Lisaks tekkis mul aasta tagasi mõte koostada üks paberrullidest meisterdamise raamat. Hoogu pidurdas see, et mul pole ümberringi toetajaid, pigem teistpidi. Öeldakse: “On ju tehtud.” ja “Mis nüüd sina.” Ja ega päris head ideed, mis lugu seal raamatus olla võiks,  ka ei olnud. Siiski jõudsin sõpradelt juba suure hulga rulle kokku koguda, nii et neid jätkub siiani.

Raamatuideed ei ole ma maha matnud ja praeguseks on nägemus ka juba palju selgem. Nii et tegelikult tuleks lihtsalt pihta hakata ja asi ära teha, aga … vist harilik hirm on. Õnneks on iga asja jaoks oma aeg ja koht, nii et ehk siiski. Meisterdused on enamjaolt lisaks fotodele ka suures kaanega plastkastis alles.

Siia postitusse kogusin kokku oma laste tööd, et siia sattunud ideeotsijad saaksid inspiratsiooni, mida meisterdada paberrullidest.  Meisterdused on tehtud mitme aasta jooksul. Hetkel on lapsed 6 ja 8.

Kõiki siin loomulikult ei ole, sest iga päev ei viitsigi pildistada ning uut kraami tuleb nii palju peale ka. Ma arvan, et mu lastel on hea loovus ja osavad käed.

Head vaatamist!

Rohkem meisterdamise ideid leiab lehelt Teeme koos lastega.

Jäälinnud ja lumevaresed

rullvares konnapere

jänes1

öökull
puuElevant
elevant

ingel

jänes2

jänesed
Karud

karud

liblikas
Orav ja tundmatu loom

orav

lilled

tibud

uss1'

Krokodill

Seened

Kasside kuningapere ja loss

Kahe torniga loss ja koll

paberrullidest meisterdamine

Kevadine lillekimp

Kass

Papakoi ja öökull

vetsurullist meisterdamine

Klassika ehk Pikk Hermann

pikk hermann

Lammas
lammas

Koer

Päkapikud

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.