Kui õige kaardistaks kõik Eesti mänguväljakud?

Männi parkJuba mõnda aega mõlgub mul peas mõte kaardistada ära kõik Eesti mänguväljakut, no et saaks vaadata, kus on, milline välja näeb ja mida kasutajad arvavad. Suvi ju tulemas ja rahvas hakkab jälle kodust  kaugemale liikuma. Algatuseks võib ju pildid FB-sse kokku koguda (Teeme koos lastega), aga rakenduseks läheb mõne it-sõbra abi tarvis. Tegelikult ma isegi ei tea, kust otsast alustada. Kuna tegemist on sotsiaalse projektiga, pole ka kusagilt rahalist abi loota. Puhta õhinapõhine tegemine. Aga kel on nõu, võib minuga jagada, ehk ei olegi mõne kaardirakenduse ja piltide sidumine nii keeruline.

Ise võtsin ükskord, kui sattusin juhuslikult Juurdeveo tänavale, ning leidsin sealt väga vahva mänguväljaku, plaani võimalikult paljud Tallinna mänguväljakud oma silmaga üle vaadata. Tallinn on kaardimajanduselt iseenesest esirinnas. Mänguväljakuid ei pea ise mööda linna taga ajama vaid võib kaardilt ette välja valida. Ülimõnus. Sel nädalal on õnnestunud lastega näiteks viiel erineval mänguväljakul käia, aga pilte tegin millegipärast ainult täna Männi pargis. Seda ka telefoniga ja pargi kõige rohkem soditud atraktsioonist. Aga seda mänguväljakut teavad niikuinii kõik, nii et tutvustada pole vajagi.
Alustan aga sellest, kuidas tulla rongiga meile Nõmmele külla. Siin on üle tänava mõni pisike vahva mänguväljak. Olge lainel!

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.