Minu lemmikud wordpressi pluginad

pluginad

Vaadates blogi statistikat, on iga päev klikitud ka vanu postitusi, ausalt öeldes olen statistikat vaadates ka alati imestanud. Täna siis hammustasin triki läbi.

Kasutan oma kodulehe ülesehituseks ju wordpbress.org (mitte wordpress.com) teenust. WordPress.com on tasuta blogikeskkond, aga see wordpress jääb lehe nimesse. Teine vajab veebimajutust ja registreeritud domeeni. Minu lehte majutab hetkel zone.ee Mingeid jamasid pole kolme aasta jooksul olnud ja helpdesk´i poisid on kiirest ära lahendanud ka minu erisoovid, millega ma ise hakkama ei saa, seega soovitan igati.

Kui wordpress.com lehel mingeid ulmelisi lisavidinaid kasutada ei saa, siis .org lehel on selleks mustmiljon imelist pluginat. Ma juba mõna aega otsin mingit lahendust, et omale ka blogroll tekitada, aga pole seda õiget veel leidnud. See praegune listilahendus ei meeldi mulle üldse.

Nende otsingute käigus leidsin aga paar head vidinat. Üks on Related Posts, mis tekitab automaatselt mu postituste alla ka soovitused, mida viks veel klikkida ja tõenäoliselt sealtkaudu need müstilised klikid tulnud ongi. Soovitusi saab panna kuni 7, minu kujunduse juures jäi 5 kõige ilusam. No ja seal pakutakse ikka igasugu täitsa vanu postitusi ka, mis on isegi hea, sest kogu aeg kaalun, kas kustutan need kolm aastat vanad asjad ära, mida mitte keegi niikuinii mitte kunagi ei kliki.
Teine kasulik vidin, mille ja juhuslikult leidsin, on Broken Link Checker, mis vaatas läbi kõik minu 1251 linki (sinna alla lähevad ka pildilingid) ja andis ilusti välja need postitused, kus lõputute kolimiste käigus pildid kaasa ei ole tulnud. Nii kustutasin ära postitused, mis ei tundusid mõttetud ja teistele lisasin pildid uuesti, seega nüüd ei tohiks enam olla ühtegi ristiga pildiga postitust. Kui keegi näeb, andke julgelt teada, ise ma kõike niikuinii uuesti läbi klikkima ei hakka. No juhul, kui see imeline vidin mulle ikkagi valetama peaks.

Veel kasutan:
Aksimet, mis võtab kinni kommentaaridesse tuleva spämi. See maksis küll mingi kopika südametunnistuse järgi, aga eelmised lehed on näidanud, et kogu aeg spämmi kustutada on ka väga tüütu.
Facebooki jaoks Facebook Likebox Widget & Shortcode
Liikluse jälgimiseks: Google Analytics Dashboard for WP
Instagrami jaoks: Instagram Feed
Ja pinimiseks: jQuery Pin It Button For Images
Üleval paremal nurgas tutvustab mind MoreAboutMe Widget

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.