Siis kui ema sõidab puhkusele.

Puhkusele

Meie peres juhtus täna ennenägematu asi, nimelt sõitsin ma ilma pereta puhkusele ja kohe kaheks nädalaks. Kuidas meil kodus sel ajal hakkama saadakse, ei ole teada, sest ma pole varem üle kahe öö ära olnud. Imelik on ja kurb on.

Tegin ette valmis, mis võimalik. Laste igasugu riided peaks olema käepärast, pestud ja parandatud. Vooririided vahetatud, toad koristatud. Kapis on ka natuke toitu ning sügavkülmas koos lihaga boršipõhja, et vajadusel see kiiresti keevasse vette visata. Lubatud on miinimumprogramm ehk süüa õhtuks ka pannkooke või kohupiima ning koristada või lilli kasta pole üldse vaja.

Kõige kurvem on see, et laste lasteaiapäevad muutuvad natuke pikemaks, siiski tuleb neil üle elada kõigest 8 lasteaiapäeva. Nüüd jääb ainult loota, et keegi haigeks ei jääks ja issi ikka vastu peaks, sest võib arvata, et rasketes oludes on jonn kerge tulema.

Mina aga plaanin oma puhkust täiega nautida. Järgmised postitused on juba valmis kirjutatud ja ilmuvad automaatselt. Ootan teie abi, et neid ka Facebooki jagada, sest ühtegi isejagavat automaatprogrammi kasutada ei soovitatud. Aitäh ja kohtume paari nädala pärast!

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.