Kuhu minna lastega – Pae park Lasnamäel

 

pae4Olime lastega suvi läbi Hiiumaal. Linna tulles võisin kihla vedada, et haigus on 3 päeva pärast majas. Noorem õde meil ju käsi pesta ei armasta ning organism pole pisikutega harjunud ka. Nii juhtuski, kuigi neljapäeva asemel jäi ta nohusse reedel. Pühapäevaks oli nohune ka Vanem õde ja korraliku lapsevanemana jätsin ma nad sel nädalal lasteaiast koju.

Nohuga koju jäämine ilusal sügisesel ajal on muidugi puhas piin. Kollektiivi ei lubata, aga toas pole ka põhjust olla, seega on pidevalt vaja leida linnas mingit meelelahutust.

Täna otsustasin Pea parki minna. Nõmmekana pole selle kandi kohta küll erilisi teadmisi, seega otsustasin autoga Ülemiste keskuse parklasse sõita ja sealt edasi vaadata.

Tee osutus arvatust pikemaks. Hiljem andis telefon teepikkuseks umbes 2,4 kilomeetrit. Busse ei julgenud ka proovida, aga hiljem selgus, et keskuse kõrvalt saab Pae tänavale otse bussiga number 7. Õnneks pole viiesele ja kuuesele kõndimine enam mingi probleem. Ainult omal oli igasuguste teeületamiste ees hirm nahas, sest seal mõned tee-ehitused veel pooleli ning lapsed pole Nõmmel ka sellise liiklusega harjunud.

pae2

Park oma ronimistorniga andis piisavalt võimalusi ja jättis kustumatu mulje. Käisime ka sillal ja vaatasime silla all parte. Tagasi Ülemiste juurde sõitsime aga bussiga. Peale jäätisepausi oli päev eriti korras. Ma ei arvanud, et meil nii kaua läheb ning süüa ja juua kaasas ei olnud. Pae pargi aga võtan teinekordki meelelahutuste nimekirja.

PS. See on ka osa minu ideest käia läbi ning kirjutada ja joonistada kõik Tallinna mänguväljakud.

pae3

pae pae1

 

pae5 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.