Matk ümber Raku järve

raku13. juulil 2014 kogunesime kolmekesi Raudalu konsumi juurde, et teha ring ümber Raku järve. Nagu viimasel ajal ikka, vedas ka seekord Endomondo mind alt ja tervet järveringi kirjas ei ole. Aga alustasime ja lõpetasime küll ühest ja samast kohast, sest vähemalt kaks meist tuldi autoga.

Julgen arvata, et järvering on umbes 10 km ja kuigi rada on kohati väga liivane, on see täisulatuses mööda teid läbitav. Meie keskmine kiirus oli 3,9 km/tunnis, seega tasub arvestada 3-4 tunniga. Tegime pilti, sõime ja käisime ka ujumas.

Päev oli pilvine, tuuline ja väga palav. Saarele Männiku hiidrahnu juurde me seekord ei saanud, sest, mustlased olid oma laagri just sinna tee kõrvale üles pannud ja teed valvas suhteliselt kurja moega koer. Täpsemalt me oma katmata säärte huvides katsetama ei hakanud. Samas koera eest kõrvale põigates sattusime peale täiesti haruldastele peniseentele. Niisiis, kes tahab järgmisel suvel vaatama minna, siis hiidrahnu tee juures oleva elektri liini all 😀

Kuna erilisi emotsioone pool aastat hiljem enam ei mäleta, siis las pildid kõnelevad enda eest. Kunagi teeme seda kindlasti uuesti! Eestimaa suvi on kaunis ja et olla looduses, ei pea Tallinnast üldse kaugele minema.

Kui vajad retkejuhti, võta julgelt ühendust.

raku9

raku8

raku7

raku4 raku

raku2

Raku3

raku5

peniseen

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.