Pildikesi Koplist

Ma ikka püüan iga päev kusagil natuke kõndimas käia. Päris 10 000 sammu enam iga päev ei tule, sest arvutasin edasi ja tagasi ning aasta lõpuks 4 miljoni sammu täissaamiseks pole väga palju enam käia vaja ja see teadmine ei ole kahjuks motiveeriv.

Ühel päeval tuli tunne, et tahaks minna Koplit avastama. Kuna täna jäi halva ilma tõttu üks õuesünnipäev ära, siis oli vaba aega ja tundus just õige päev seda kanti natuke uurida. Kahjuks oli tänane ilm ikka üsna heitlik. Kui mina Koplisse jõudsin, oli ilus ilm juba otsa saanud ja sadas vaheldumisi nii rahet kui vihma. Sõitsin ikka trammiga sinna täiesti lõppu välja eesmärgiga linna poole tagasi jalutada. Ehk ronida prügila otsa ja mõnest pargistki läbi jalutada.  

Rand oli paksult adru täis, Paljasaare kohal helendas jupike vikerkaart, Liinidel käis vilgas ehitustegevus ja terviserajal jaluts mõni koerajalutaja. Liinid on tõesti ilusaks tehtud ja rannaäärsed eramajad on nunnud, aga muidu on Kopli ikka Kopli. Kuna mina olin sulejope selga pannud, siis ei hakanud kuhugi kaugele minema. Vaatasin Liinid üle ja jalutasin mööda Malevat trammi peale tagasi.

Ehk luusin teine kordki veel ja ehk läheb siis paremini. Tänane pildisaak on siin:

3. liini tänav
Sepa tänav

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.