Värvilised heegeldatud jõulukuulid

heegeldatud pall

Juba mõnda aega tagasi hakkas mulle meelima mõte isetehtud jõulukuulidest, isegi  4,5 cm läbimõõduga  polüstüreen- kuulid vedasin juba Tiimarist koju. Idee oli kuulid alt kuldse sprayga üle värvida ning valge pitsiga üle heegeldada või jätta alt valgeks ning kuldse niidiga üle heegeldada. Peale seda, kui nägin, et niit maksis 4 eurot ning sprayd ei õnnestunud üldse leida, jäi asi soiku.

Kuni nägin Pinterestis pilte heegeldatud kuulidest. Mõeldud-proovitud-tehtud. Oi, kuidas mulle see idee õigesse vormi saamine ei meeldi. Ümber palli ideaalselt istuva heegelduse silmuste arvu väljatöötamine oli jälle tükk tööd, tehtud sai, aga pragu julgen öelda, et selliste värviliste kuulide tootmine on üsna aeganõudev töö.

Kuna niigi kirju asja juurde enam ükski laiem peal ega lehv ega heegeldus ei sobinud, tegin riputusaasa lihtsalt rohelisest niidist. Hetkel ma neid kuule rohkem heegeldanud ei ole. Lastele need meeldiva ja mul omal pole ka värvide vastu midagi, seega rändavad vabalt oma kuusele, kui kellelegi teisele meeldima ei hakka. Või jagan kingitustena laiali.

Lastega jõulukuulide meisterdamine on aga veel ees.

kuul4 kuul3

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.