Sissejuhatus alpikatsioonide maailma ehk KASSID

kassid4

Kui puhkuselt koju jõudsin, hakati mind kohe survestama mingi padjaga, täpsemalt siis lasteaia hommikuringi omaga. Olin sellisest asjast teistes lasteaedades varem kuulnud, aga tänasin siiani kõrgemaid jõude, et meie lasteaias sellist jama vaja ei ole.  Nüüd aga suuremal õel uued õpetajad ja uus kord. Venitasin, mis ma venitasin, aga lõpuks tuli asi ette võtta.
kassid1Edasi hakati mulle peale käima, et padjal peavad olema kassid. Kassid? Aplikatsiooni ise joonistada ja õmmelda on tüütu, olen ühe mõmmi teinud ja see kukkus küll väga hästi välja, aga ikkagi. Seega heegeldamine. Heegeldatud aplikatsioonid on mind juba varem huvitanud. Otsisin siis Pinterestist kassid välja ja näitasin ette. Ei sobinud üks, ei kõlvanud teine. Lõpuks leppisime kokku selles piltidel vasakpoolses roosas kassis. Pilt on Internetist, teostus oma väljamõeldud. Hea ikka, et on oskusi.

Porolooniotsingutel olin Abakhanist koju tassinud paar ümmargust toolipõhja. Kandilisi seal polnud ja isegi laos ei pidavat olema. Mingit hullu linnatiiru teha ei viitsinud, tea, kas üldse leiab. Sellele põhjale roosat kassi sobitades ilmnes aga, et üks on ikka kuidagi vähe. Saime siis kokkuleppele, et üks võiks olla punane ja teine sinine. Sinisel tegin saba veel teisele poole viltu. Sa ära kasutatud viimane kild sinist kookoslõnga, seepärast on see kass natuke pisem. Hea lõngajäägihävitamise projekt.

kassid3
Edasi tuli valida padja katteriie. Olin päris kindel, et valituks osutub mingi paduroosa kangas, seega valisin kolm enamvähem sobivat välja. Valitigi roosa hommikumantliriie. Algul tundus valik kahtlane, aga tegelikult sobisid aplikatsioonid sinna karvase riide sisse suurepäraselt. Seega võib neid edaspidi edukalt kasutada hommikumantlite või käterätikute kaunistamiseks. Hea teada.

Kui kõik oli juba valmis ja pildistatud, ilmnes, et ühe asja olin ikkagi heegeldamata unustanud. Kuna need oleks pidanud käsitsi juurde õmblema, jäi asi nii. Kui keegi siiani ei märganud, tähendab pole oluline.
Tegelikult üks väga lõbus projekt oli ning praeguseks on mul valmis heegeldatud kolm uut kassi ja tundub, et neid tuleb veel juurdegi.

Kas sina märkad, mis on pildilt puudu?

kassid2

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.