Pitsilised randmesoojendajad

Täna tuli üle mitme päeva tahtmine natuke kududa, seda enam, et sain üht villast halli lõnga juurde. Hetkel on kolm asja lõngakriisi tõttu poolikud. Natuke kudunud, meenus, et ma ei ole ikka veel blogis paljusid asju näidanud.

Juba mõnda aega on lihtsalt eestikeelse blogi pidamise mõttekus olnud kahtluse all. Ja praeguseks ongi otsus kindel, et pitsjasats.ee domeeni ma enam ei pikenda. Seega kestab leht sellisel kujul veel umbes-täpselt mai lõpuni. Poodi edaspidi ei tule, aga võimalik, et blogi jätkab mõnel tasuta platvormil. Selle ümberkolimine ei ole keeruline. Oma lehti muutes olen kolimistööd teinud mitmeid kordi.

Aga täna panen siia mõned pildid randmesoojendajatest. Endal mul selliseid asju varem ei olnud. Sügisel telliti mu käest ühed valged ja pitsilised. Nii oli aeg näidiseks esimesed omale kududa. Pilti mul nendest ei ole ja ei tule ka, aga mulle mu enda omad väga meeldivad. Teised kudusin sama pitsiga aga edaspidi on kõigil olnud erinev muster.

Kasutan motiive haapsalu salli pitsidest. Randmesoojendajate peopesad on pitsita, pöidlad on kiiluga ja randmeosa soonik on just nii pikk, et ideaalselt vastu käekuju liibuda. Samas on see asi mõeldud vist küll rohkem ilu pärast, kui praktiliselt sooja andma.

Hetkel on pooleli ühed tumehallid ja võimalik, et värve lisandub veelgi. Randmesoojendajad on müügil ka Etsy poes, aga erilist edu neil veel ei ole. Võimalik, et ma kasutan mingeid valesid märksõnu ja need ei ole lihtsalt leitavad. Esimesel võimalusel lähen spikerdan mõne edukama tegija pealt maha.

Aga nüüd mõned pildid ja kellele meeldivad, siis ühe paari panin ka Liann lõngade lehel kliendialbumisse omale uut lõnga teenima. Nimelt on need valged kõik kootud GB JIL 100% villasest lõngast. Hetkel küll oma 30 laigiga erilist lootust uuele lõngale ei ole.

Aga mis siin ikka laikida, panen mõned pildid ka.

ranne4 ranne3
gloves13b
gloves13
gloves12e gloves12b

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.