Pingviin beebile selja taha

Oli just möödunud suve ainuke soe päev ja ma olin mõnusalt rannas, kui telefoni tuli sõnum, et oleks vaja üht pingviini. Võiks olla praktiline. Olgem ausad ega sel hetkel mõte eriti ei liikunud ja tegema hakkasin teda ka kõvasti hiljem. Tol hetkel polnud Hiiumaal kaasas ka puuvillast lõnga.

Aga septembris see pingviin lõpuks valmis sai. Pea on heegeldatud ühes tükis, kurgualune valge on eraldi peale õmmeldud ja see andis ka võimaluse kaelus uuesti lahti harutada ja pikemaks heegeldada. All piltidel on kõrvuti nii esimene kui teine versioon.

Lõng Capri, pikkust tuli 32 sentimeetrit. Pingviin läks tulevasele beebiemale ja on mõeldud olema vastsündinul selja taga, et beebi pikali ei kukuks. Tavaliselt kasutatakse selleks ju käterätikurulli. Ma arvan, et see idee müüks ka laias maailmas.

Kõige kummalisem on see, et kui lõng peaks juhuslikult vahepeal otsa saama, siis samasugust ei ole kunagi enam kusagilt võtta. Musta Capri sain Liannist, aga värv on ikka natuke tumedam. Mind ennast häirib see triip väga, aga võimalik, et mitteteadja silm ei teegi vahet. Puuvillast lõnga mul enam eriti kodus ei ole, sest heegeldamine ei ole minu põhitöö. Minu heegeldused ei ole millegipärast ei siin ega seal üldse minev kaup. Jääkidest olen ka juba pikad triibulised ussid heegeldanud, ainult vahel tuleb tellimusi ja jälle uusi jääke.

Niisiis pingviin, kellel on ka töö.

pingviin pingviin2

pingviin1

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.