Pillow dress väikesele preilile ehk natuke satsi kah

riiulÜhel päeval tuli mõte, millele ma pole millegipärast varem tulnud. Nimelt ostsin omale riiuli eesmärgiga hakata seal oma käsitööasju hoidma. Siiani tuleb kõik asjad laste tulles/ärgates kokku pakkida ja võimalikult peitu ära panna, niisiis olid asjad kottides-kappides-kastides, üksteise otsas. Kuna mul töötuba ei ole, panin riiuli üles magamistuppa oma voodipoole kõrvale. Tean, et see on Feng Shui seisukohalt äärmiselt halb, aga see-eest laste eest piisavalt varjatud koht.

Asjade riiulisse panek oli huvitav töö. Mõned asjad said kokku, mõned korda ja leidis ka ammu ununenud asju. Näiteks tuli mu valmisasjade kotist välja üks juba eelmisel kevadel tehtud kleidike, laatadel küll käinud, aga muidu täiesti esitlemata ja pildistamata. No ja kui juba poosetamiseks läks, siis panen siia juurde ka mõned vahvad pildid, mida olen meie Nooremast õest ja tema sarnasest kleidist teinud.

Uued kleidid on tulemas, kuid hetkel on pisike overloki kriis. Valmistan siis hoolega materjali ja detaile ette, et kriisi lahenedes kähku selle suve kollektsioon kokku lasta.

Pillow dress ise on lisaks oma efektsusele ka väga lihtne. Lõike ja inspiratsiooni leiab Googlest.

kleit11 kleit32

batchwork dresslapsFB

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.