Öökulli kostüüm – uus disain

Minu kostüümivalikus on nüüd öökulli kostüüm.

Eelmisel laupäeval olin täiesti ootamatult pool päeva täiesti üksi kodus. Issi läks orienteerumisvõistlustele ja kuna buss läks Kiilist, seega niikuinii sinnakanti sõit, viis lapsed selleks ajaks, kui ise ära oli, vanavanemate juurde.

Kuna juunis õnnestus mul saada peaaegu viis lastevaba tundi, siis ei osanud selle ootamatult sülle sadanud poole päevaga kohe algul midagi peale hakata. Muidu ikka on keegi kogu aeg risti jalus ja põiki ees ning seepärast hommikul suuri plaane ei tee. Ei oska ma veel selle paari tehtud asja üle rõõmu tunda, ikka pigem teeb tegemata kurvaks, aga see selleks.

Algatuseks koristasin ja muud nipet-näpet, mida emad ikka teevad, kui üksi koju jäävad. Siis lõikasin hallist fliisist paar hiiremütsi välja, sest laos neid hetkel ei ole. Ja siis tuli pähe, et ammu pole midagi uut juurde disaininud. Nii lõikasin välja pruuni öökulli ja tegelikult ka kollase tibu. Öökulli kostüüm sai enne teiste tulekut isegi kokku õmmeldud, tibu jupid aga ootavad siin Hiiumaal oma aega.

Öökulli kostüüm Etsys

Kuna sain soovituse, et lõbusate asjade müügipildid võiks ka lõbusamad olla, kui mul seni, siis sai ka natuke teist kujundust proovitud. Minu arvates sai täitsa hea. Kahjuks mitmekesi hullamiseks enam head tuju ei jätkunud. Selliseid grupipilte on ka alati hea müügitöös kasutada.

Etsys küll öökullil erilist edu ei ole. Poe klikid on viimasel ajal ikka väga alla läinud.  Täna näiteks siiani (kell 23) ainult 8 klikki ja mitte ükski pole Etsy otsinguga tulnud. Nädalavahetusel on tavaliselt ikka rohkem liikumist. Ei ole ka see IG videoväljakutse aidanud. Aga täna sellega rohkem pead ei vaeva ehk siis lähen enne üht ja isegi kahtteist magama.  Vot nii!

Rohkem kostüüme leiab lehelt Kostüümide müük.

owl3 owl

owl2 owl1

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.