Mõned lõngajääkide hävitamise ideed

maduAeg on voolanud omasoodu, vahepeal on suvest saanud sügis jne. Käsitööpostituse tegin viimati oi kui ammu. Igal juhul olen vahepeal kudunud ja heegeldanud ning loomulikult tekib kõige selle juures ka igasugu lõngajääke.

Seekord tahaks tutvustada kaht tänuväärset kohta, kuhu mul neid jääke õnnestub täiesti edukalt ära sokutada.
Nimelt igasugu puuvillastest ja bambuslõngadest heegeldan ma madu. Üks on valmis ja rändas septembris uude koju. Omanik on õnnelik ja ussil elu hea, saab voodisse ja vahel ka kodust välja. Mis sa veel oskad tahta. Mao pikkus on muide 60 cm, selline paras tükk. Teine madu on hetkel pooleli, sest peale tulid uued ja kiiremad projektid.

Nimelt mütsiprojekt, mis on ka täiesti tutvustamata. Täiskasvanutele on triibulised helkurniidiga varustatud mütsid, lastele said lahedad kõrvadega mudelid no ja nüüd siis ka nukkudele lõngajääkidest triibikud-tutikud. Kuna lõng on peenike ja sellega seoses ka vardad, on nende mütsidega täpselt sama suur töö, kui täiskasvanute omadega. Neid ma koon nimelt vardaga number 9, praegu tuli 5 läbi ajada.

Aga nuku on rõõmsad ja lapsed rahul ning ära sai hävitatud neli villase-karvase lõnga lõppu. Ma millegipärast arvan, et neid nukumütse tuleb veelgi, sest pidevalt on kiiresti vaja midagi kuhugi pakki panna. Lasteaialastel ju palju sünnipäevadel käimist ja osa asju on kodust läinud nii, et pole pilti saanudki. Vot sellised lood on praegu siin pool sood. Teine kord jälle teised lood.

Ahjaa, mõned võõrad lõngajäägihävitamise ideed Isetegija.net pildialbumis.

nukum nukumü

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.