Mis keskkond on Craftsy?

craftsyLogoBig

Craftsy on e-kursused, tarvikud, mustrid ja projektid just sulle.

Keskkond on küll inglisekeelne ning osalemine eeldab konto olemasolu, kuid selle tegemine ei ole keeruline. Loengud on mõnusalt videoteks jaotatud ning neid või korduvalt vaadata. Mõnus on see, et osad mustrid ja e-kursused on kogu aeg tasuta ning päris tihti tehakse ka allahindlusi või hoopis tasuta valitud kursuste soetamise päevi. E-kursuste hinnad jäävad muidu vahemikku 7,79-38,99 eurot. Mustrid ja õpetused on odavamad ja neid on palju, hetkel 5319, aga see arv suureneb iga päevaga.

Teemade valdkond on väga lai.
Käsitöö: õmblemine, kudumine, heegeldamine, lapitöö, pärlitöö, paberitöö, tikkimine, ketramine, kangakudumine.
Keetmine ja küpsetamine (hetkel 6 kursust): tasuta pitsakursus, croissantide tegemine, leiva ja juustu tegemine, marmelaadi keetmine ning šokolaadikoogid.
Koogikaunistamine: 27 kursust suhkrumassist, kreemidest ja erikujulistest tortidest. Tasuta võikreemi kursuse peaks isegi ära vaatama.
Kodu ja aia all on 4 kursust: potiaiandus, mööbli tuunimine, vildist kingitused ja kuidas saada värskeid köögivilju.

Keskkonda saab teistele vaatamiseks sisestada ka oma tegemisi, mida saab siis jälgida või mugavalt Pinterestis jagada. On palju koostegemisi või pannakse üles lihtsalt Craftsyst saadud õpetuse järgi tehtud asju. Näiteks leidsin just, et lapitöö vallas tehakse 2013. aastal iga kuu üks lapp, õpetused on videote kujul (seega 12 videot) ning see on täiesti tasuta. Kindlasti leiab igaüks sealt omale meelepärase projekti.

Tarvikute alt saab omale tellida fantastilisi kangakomplekte, aga meile nad neid kahjuks ei saada. Blogipostitusi saab lugeda aga igaüks. Ja iPhonedele on saadaval ka heegeldamis- ja kudumismustrite app. Lisaks saab oma õpetusi sinna müügiks üles panna.

Seega, kui on aega ja tahtmist, on tegu äärmiselt mõnusa keskkonnaga, kust peaks omale meelepärast leidma küll igasugune ise nokitseja, olgu see siis käsitöö, toidutegu, mööbel või aiandus. Küsimustele vastan meeleldi ning aitan ka kontot teha. Kes aga läheb sinna minu töid otsima, siis neid seal veel ei ole. Kasutajanimi on aga Siblik nagu paljudes teisteski kohtades ja ega need postitusedki seal tulemata jää.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.