Minu Etsy 3

Nagu eile mainisin, möödusid selle kuu kaks esimest nädalat Etsy täna all. Kõik algas tegelikult siis, kui mulle jõudis kohale, et Halloween on oktoobris, mitte novembris ja ma olen oma asjadega juba lootusetult hiljaks jäänud. Sinnani arvasin, et põhihoog tuleb alles novembris.

Septembris üritasin oma laoseisu parandada, aga valisin selleks ilmselgelt valed asjad. Tegin hunte ja huntidele sabasid, kassidele sabasid jne. Tegelikkus oli selline, et põhiliselt osteti täiskasvanute mütse. Ja mida ei olnud, seda küsiti. Seega laost ei olnud suurt midagi võtta. Ja suute asju on mul täpselt ainult hiired, rohutirtssud ja sippelgad ning seda ühe eelmise aasta eritellimuse pärast. Kui juba valmis tegin, siis tegin pildid ka. Uusi mudeleid ja uusi pilte ei ole. See oligi selle Halloweeni suurim õppetund – järgmiseks aastaks teha palju erinevaid täiskasvanute kostüüme.

Ämblik

Üks uus asi, mille valmis sain, oli ämblik. Ise ma rahul ei ole – jalad on liiga pikad, silmad ei ole piisavalt ilmekad ja voodri lisamine võõtab aega, seega sellist ämblikut rohkem enam ei tule. Voodri panin, et 8 traadiotsa pead ei torgiks. Müts osteti ära.

spider1 spider3

Robin

Paluti Robinit Sago Mini Friends multikast. Polnud kuulnudki, aga Googel ütles, et see on nii ilu roosa lind, et kimasin hommikul poodi ning tõin roosa ja punase kanga ära ja õmblesin valmis. Ülejäänud roosast tuleb nüüd vist siga teha, sest sellised tegelased on tavaliselt patenteeritud. Ma mingis meeltesegaduses tegin hunniku pilte, aga Etsy Custom orderis ikka pilti ära ei vahetanud, nii et sinna kahjuks jälge ei jäänudki.

robin robin2

Robin ise on selline. Pildil klikates peaks videot ka nägema.

robin

Kajakas

Üks suurte kajakas koos tiibadega sai ka õmmeldud. Kuna ma olen kehv modell, siis sellest palju pilte pole ja müügis ka ei ole. Kui viitsin mõne uue teha, tulevad uued pildid ka. Hetkel mõnda aega õmmelda ei plaani.

gulladult1 adultgull3

Ise otsustasin, et peale 14. oktoobrit ma enam midagi Ameerikasse ei postita, aga kliendid ei arvanud nii. Nii sain veel samal õhtul oma Etsy 99. müügi ja viimase postituse tegin 15. 100. müük on kahjuks siiani tulemata, sest sel õhtul ma deaktiveerisin oma kostüümid kaheks nädalaks. Õnneks ei maksa see midagi. Nüüd jääb ainult pöidlad peos hoida, et pakid kõik õigeks ajaks ka kohale jõuavad. Üks juba otsis oma 6 päeva teel olnud pakki. Fakt on see, et ei mina ega keegi neist oma pakki tegelikult jälgida ei saa. Tähtsaadetise hinda maksan ainult seepärast, et mul oleks võimalus kadumaläinud asja eest kunagi raha tagasi saada ning et mul oleks võimalik tõestada, et ma paki üldse posti panin.

Nüüd aga tulb hakata jõuludeks valmistuma ja sajandat müüki ootama. Selleks on kulunud täpselt 2 aastat tööd, kui keegi arvab, et Etsys saab ratsa rikkaks. 😀

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.