Minu Etsy 2

Elu kulgeb endiselt Etsy-rütmis – ikka iga päev üles 1 asi ja 1 pilt, mõlema poega promomängud ja Twitter (sarispämmari kontol on juba 660 tweeti ja tõelised sõbrad on mind ammu oma sõbralistist välja arvanud. See-eest liiklust see lehele siiski toob.

Päris iga päev ma uut asja teha ei jõua, aga kõikidele kudumitele teen nüüd paralleelselt juhendi ja panen ka selle müüki. Olen teadlik, et ega sel hooajal enam omale midagi uut ei koota, sest kevad on ukse ees, aga mis tehtud, see tehtud. Eks talv tuleb ka sel aastal.

Lisaks pildistan vanu asju uuesti, sest paar aastat tagasi tehtud pildid on ikka kohutavad. Kohutavaks olen ma need tõenäoliselt Gimpiga töödelnud, aga vanu faile mul alles ei ole või kui on, siis on lihtsam uuesti pildistada, kui neid kusagilt taga ajada. Edu on, sest viimati müüsin maha kaks kaelakeed, mille vastu kaasmaalaste hulgas huvi ei olnud.

Asju on mul hetkel müügil  76 ja kui ma edaspidi ka nii tubli olen, siis ületan märtsis maagilise 100 toote piiri. Näis, kas siis muutub elu kuidagi paremaks 😀

Selles kuus võtsin osa ka ühest 21-päevasest produktiivsuse väljakutsest. Lühiajaliseks eesmärgiks seadsin kolme nädalaga 5 müüki ning nende hulgas pildipoest esimene müük. See sai täpselt täidetud.

Pildipoe müükide üle imestan siiani, sest pood on alles kuu aega vana, aga klikke ja südameid saan iga päev. Tundub, et uut poodi on algusest peale lihtsam esilehel hoida, kui kunagi põhja peitunud poodi sealt uuesti üles saada. Ma ei usu, et pildialal on konkurents hõredam.

Pinterestist liiklust ei tule, täna taaselustasin oma tumbler.com konto ja Instagram on unarusse jäänud, sest kõike tõesti ei jõua. Siingi pole oma viimaseid randmesoojendajaid näidanud, aga las neile tuleb päris oma postitus. Teie aga nautige kevadet!

necklace11a

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.