Minu DaWanda

Tulin paar päeva tagasi mõttele, et mis ei võiks eurooplane osta pitsilisi randmesoojendajaid? Mõeldud-tehtud. Läksin uuendasin oma sõprust DaWandaga. Tegin sinna kord konto ja panin isegi mõned triibulised mütsid üles.

Kõigepealt, vähemalt minu arvutis on see keskkond kohutavalt aeglane. Lisaks on tal võrreldes Etsyga väga teistsugune hingeelu ja listingute koostamine võtab päris kaua aega. Kuigi kopeerisin pea kõike, õnnestus mul tunniga üles saada täpselt 8 kindapaari. Tänase päeva seisuga ei ole need saanud mitte ühtegi klikki. Võimalik, et see hingeelu mittetundmine ei tõsta mind lihtsalt mitte kuidagi esile.

Lisaks hakkas silma, et hinnad on ulmeliselt alla läinud ja vähemalt otsinguga välja tulnud pildid olid kõvasti kehvema kvaliteediga kui Etsy omad. Teagi nüüd, kas lasta ka proovi pärast hinnad alla või las ta olla. Iseenesest rohkem midagi tegema ei pea ja poe pidamine leiba ei küsi. Asjad uuenevad automaatselt ja kui lisakategooriat ei kasuta, et ole ka enne müüki mingit maksu. Müügi pealt on tasu küll soolane ehk siis 10%.

Arvan, et kulutan selle DaWanda peale siiski paar tundi veel ja panen kõik ma randmekad üles ning kui jaksu üle jääb, siis ehk midagi prooviks veel. Sakslased käivad näiteks Etsys öökullidega toasusse uurimas, aga ostuks pole kordagi läinud. Või ei tõlgi see keskkond automaatselt asju teistesse keeltesse. Ei ole mina teada saanud, mis nende probleem on. Mina oskan sellest valikust ainult inglise keelt kirjutada. Vot sellised lood.

Kas sina oled midagi DaWandast kuulnud?

Edit: Ja tulebki DaWandas kõik loetelud ise tõlkida. Kui tahad sakslastele müüa, siis saksa keelde, kui prantslastele, siis prantsuse keelde. Põnev. Kumbagi keelt ma ei oska. Inglased silmnähtavalt minu käsitöö vastu huvi ei tunne.

dawanda

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.