Marjamängude uus elu

marjamängHuvitav, et minu lood on kõik hirmus pika ajalooga ehk mõttest teostuseni läheb hirmus palju aega ning mõte jõuab vahepeal veel kuju ja vormi ka muuta.

Igas juhul see lugu algas veebruaris, kui olin päris mitu päeva mingi karmi kurguhaigusega voodis. Siiani olin oma Marjamängude karpe käsitsi lõikunud-voltinud-liiminud, mis on väga ajamahukas töö ning takkapihta tulevad karbid lopergused, kuigi ma kasutan lõikamisel ja murdejoonte ettejoonistamisel šabloone. Kuna oma  mõistus oli otsas, küsisin ühes FB-grupis, kust valmis karpe osta? Need karbid peavad veel eriti pisikesed olema, kaartide mõõdud on 10×7 cm. No ja pakend peab veel vastupidav olema. Nii keegi poetas, et tema pakiks kotti. Muidugi, kotid! Kuidas ma ise selle peale küll pole tulnud? Lihtsam teha ka. Eriti lihtne on Hiinast tellida.

Nüüdseks on sobivad kotid leitud ja tellitud, aga hulguvad alles kusagil maailmas. Kottide sildid lasin peale mõningast turu-uuringut Lipuvabrikus lipukangale trükkida. Need on ka juba mõnda aega käes. Siiani seda koti-sildi kombinatsiooni veel avalikult välja pakkunud ei ole, ainult uutele tellijatele olen kaasa õmmelnud. See ise õmblemine on paras nikerdamine. Eilse riiuliloo jätkuks aga leidsin, et mul on kodus suisa natuke punast triibukangast. Mõeldud-tehtud! Oo ja need punased kotid on nii ilusad. Kuna mul see kangas on millestki ülejääk ja seda palju ei ole, siis mõtlesin selle küll ETSYsse minevateks kottideks kasutada, aga tegi nüüd. Igal juhul tundub, et tuleb mul nendele kunagi saabuvatele linastele kottidele ka midagi lõbusat peale trükkida. Õnneks on vist aega templit otsida. Nii et veebruaris tulnud  idee saab aprillis ehk lõpuks ka realiseeritud. Vot sulle ärinaist 😀

Lisaks lõikasin marjakaartidel alt ära eestikeelsed nimed ja panin nii saadud MEMORY mängu kaardid ETSYsse müüki. No ja et asi ikka mitmekülgne oleks, saab samasuguseid kaarte ka PDF-failina osta ja ise sobivale materjalile välja printida või kleepida. Saab ka Disainimajast ja minu käest. Metsa- ja aiamarjad on hetkel eraldi, aga panen need ka ühte faili kokku. Vot sellised lood praegu.

memory marja25 (2)

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.