Lõvi müts

leon3Mulle tuli Etsys üks väga huvitav tellimus: oli vaja lõvi, rohutirtsu ja sipelgat, 5. märtsiks. Kus tellija elab, ma tegelikult ei tea, aga teavitasin teda, et post Eestist Ameerikasse liigub 10-14 päeva. Ta oli nõus ka rohkem maksma. Peaasi, et saab. Ta pidi just midagi sellist mõtlema nagu mina teen.

Häda selles, et ma pole neist kolmest ühtegi varem teinud. Ja aega palju pole. hiljemalt esmaspäeval võiks paki posti panna. Igasugused kiiretena teele minevad saadetised on väga väga kallid. Mis siis, et kohale jõudmise tähtaeg on samuti 2 nädala pärast.

Esimesena tegin lõvi. Ei tulnud lõvi moodi. Valed silmad ja vale nina. Ja kuidas teha lakka nii, et see püsti püsiks? Lisaks kasutan ma ainult lihtsaid lahendusi. Mina oleks teinud isegi terve pea lakaliseks, aga lapsed ütlesid, et lõvil on vaid üks ring ümber pea. Ega see rullide käsitsi pähe õmblemine väga kerge polnud ka, nii et jäi plaanitust vähem lakka.

Järgmisele lõvile tegin juba parema nina, ümarad silmad ja natuke lihtsama laka, nimelt õmblesin pika fliisriba pähe kinni. Ei olnud samuti väga lihtne.

Tellijale ette näidates aga selgus, et pole piisavalt hirmus ja on vaja täiskasvanule. Mulle läheb see müts ka pähe, aga igaks juhuks peaks natuke suurema tegema. Niikuinii pean natuke hirmsama lõvi tegema. Kuidas, seda ma veel ei tea.

Ja teised mütsid. Sipelgaga on lihtne või ma vähemalt arvan nii. Pruun müts, tundlad ja lõuad. Rohutirts on roheline nagu konn. Konnamüts mul on. Aga mis on teised rohutirtsu eritunnused? Tõenäoliselt jalad. Tõenäoliselt pean siis selle konna külge mingid pikad peened jalad panema.

Teoreetiliselt jõuaks esmaspäevaks küll. Aga kas tellijale meeldib? Mul oleks palju kergem elu, kui ma oleks natuke rohkem loominguline või natuke osavam. Mu praegune loomakollektsioon ju väga väike.

Aga nüüd tööle. Ja kindlasti hoian kursis, kuidas välja tuli ning kas tellija jäi rahule. Pildil on mõlemad lõviversioonid. Ühtlasi on need ka täiesti vabad ja saadaval.

leon1 leoness

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.