Lõvi, sipelgas ja rohutirts

custometsyMul on nii hea meel, et see tellimus on nüüd valmis ja 4 mütsi posti ka pandud. Tegin uue lõvi, üle pea lokkis. Andis alles õmmelda, aga minu meelest sai vinge. Võib-olla kõige hirmsam ikka ei ole, aga tellijale sobis. Nüüd jääb ainult loota, et see pakk nüüd päris uitama ei lähe.

Lisaks ronisin oma mugavustsoonist välja ja leiutasin sama tellimuse raames sipelga ning rohutirtsu. Lahendus sai väga lihtne ja ei mingeid jalgu. Eks pikkade tundlate idee andis Google ja hea, et karvast traati ikka kodust kohe võtta on. Tundlate sees on traat.

Kiire pilk  Etsys ütles, et ega selliseid asju seal müügil tõesti ei ole. Eks ma nüüd täidan selle lünga.

Ja täidaks meeleldi veel palju muid lünki, aga mingi haigus jõudis nüüd ka meie majja ja käed-jalad niigi tööd täis. Samas on modell või fotograaf ka päevasel ajal kodust võtta ja midagi pole teha, päevavalgus, ka kehvake, on ikkagi parem valgus kui välk. Oma uusi pilte vaadates tekib mõte, et ka vanad tuleks kõik uuesti teha.

Ja kui ma eile juba Etsy kostüümides tuustisin, siis panin tähele, et minu omad olid ikka väga odavad. Tõstsin siis päris palju hinda ka. Seda enam, et minu pildid tulevad välja ja jäävad silma ka ning kvaliteet ei ole tõenäoliselt kõige kehvem.  Vähemalt mulle tundub nii. Eks ole näha, kas inimeste huvi muutub. Üldiselt ma raha küsimise osas olen põdemise faasist üle saanud. Oma töö eest tuleb õiglast tasu küsida. Ja rahvusvahelisel turul “hiinlane” ka olla ei ole vaja.

Ja enne suurt õmblemist oleks vaja kangapoodi saada. Vurrumaterjal sai otsa ning roheline fliis ka. Mis siis, et mul fliisi terve hunnik, seda, mida vaja, tavaliselt ikka ei ole.

Kuidas eelmise nädala saak tundub? Ma kusjuures nautisin täiega nii väljakutset, meisterdamast  kui ka inglisekeelse kliendiga suhtlemist. Oleks selliseid asju vaid rohkem.

ant costume 2 ant costume 3grasshopper costume 1grasshoppercostume

lion costume loom

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.