Lepatriinu kostüüm ehk esimene müts ja vest

Imeloom on juba aasta jagu valmistanud erinevaid fliisist loomakostüüme, aga lapsed vajavad täislahendusi ja nii olen juba pikka aega vaevanud pead küsimusega, kuidas seda teha nii, et minust rätsep ei saaks?  No et lõiked ja mudelid oleksid piisavalt universaalsed. Esimene õpetaja oli lepatriinu kostüüm.

Hea mõte tundub olevat vest. Hetkel olen neid küll veel teinud väga vähe ja asjad on katsetamise järgus, aga tundub et kahe erineva suurusega võiks lasteaia laste hulgas hakkama saada küll.

See lepatriinu kostüüm võiks siis sobida lastele vanuses 5-9. Vest käib eest kinni takjapaelaga, mis võimaldab seda vajadusel natuke rohkem kokku tõmmata. Materjal on harilik sünteetiline fliis.

lepatriinu kostüüm

Ka müts on fliisist, aga uue lahendusena kasutan tundlate tegemiseks pehmet palli ja karvast traati. Erinevalt eelmistest, jäikadest tundlatest, saab traati vastavalt soovile igas suunas keerata ning anda nii putukale vahva või veel vahvama välimuse.
Lepatriinu on käinud ka juba fotosessioonil ning saanud austava koha Imelooma tänukaardil.

lepatriinu kostüüm

Uute mudelite ja arengutega on kõige kiirem olla kursis Imelooma Facbooki lehe kaudu. Kodulehe, poe ja rendiga läheb veel natuke aega, aga ükskord tulevad need ka niikuinii.

Mõningaid kostüümipilte saab vaadata lehel Kostüümide müük.

Olge muhedad!

lepatriinu kostüüm

lepatriinu kostüüm

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.