Kootud toasussid suuresilmsete öökullidega

Minust ettevõtjat ei saa. Täna astusin küll suure kolinaga ämbrisse. Nimelt olin susse Kanadasse postitades ikka veel ennejõuluse aja mõju all, mil tegin lasteaiaõpetajatele jõulukingiks samasugused sussid ja pakkisin need imeilusatesse punastesse karpidesse.
Pakkisin siis needki sussid karpi, lisasin veel sõbrapäevateemalist meelehead ja unustasin ära, et

Omniva liigutab 5.40€ eest ainult kuni 250 grammiseid pakke. Ajasin silmad postkontoris ikka punni küll, kui mu käest küsiti 9.60! täpselt 75 grammiga läksin lõhki. Mulliümbrikku pakkides oleks üle 4 euro kokku hoidnud. Niisiis kooliraha ja teadmine, et ei mingit liigset ilu enam kliendile.

Aga tegelikult ei jõudud ma kiirel jõuluajal kusagil näidata ei neid ilusaid punaseid pakke ega susse, mis ma sinna sisse kudusin.

Sussid on öökullidega. Kasutan paksu villast Drops Andes lõnga. Öökullid kujundasin sussi peale ise, aga kuna see on väga levinud sümbol, siis ei saa kindel olla, et selliseid susse enne mind välja mõeldud ei ole. Etsys figureerivad sussid on enamasti varbast alustatud ja öökull teistpidi. Minu oma jääb ise oma susse vaadates sulle õigetpidi otsa vaatama.

Õpetajate sussidel a ja nendele, mis Kanadasse läksid, panin ka Oma kinga vildist sisetallad alla. Ainult augud pidin ise sisse tegema ning nüüd on mul ka hirmkallis auguraud kodus olemas. Tundub, et seda riista saab ka ehituspoest osta, aga mina läksin kindlapeale välja, sest kangapoes olin ma augurauda näinud.

Kõik edaspidised sussid teen ilma taldadeta, aga kes küsib, saab loomulikult need ka.
muide, selle Omnivale makstud 4€ eest oleks saanud terve paari villasest lõngast kootud pitsilisi sokke. Minge vaadake Facebooki gruppi Käsitöö ost-müük-vahetus.

sussid

suss5

owlslippers

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.