Kootud sõrmikud

kootud sõrmikud

Küsiti minu käest jälle ilusti, kas ma koon kindaid? Kuidas ma siis ei koo? Muidugi koon! Selle hooaja esimesed, aga oli meeles küll.

Sooviks oli oranž värv. Soovitud lõnga poes parajasti ei olnud, seega asendasin selle omal valikult imelise Drops Lima lõngaga. Varras sooniku osas 3,5, hiljem 4. Lõngakulu kõigest 70 grammi. Kindad peaks minema mehe kätte.

okinnas4

Käisin ka Zelluloosi paberipoes ja tõin karbimaterjali. Nüüd pakin kõik oma tooted täpselt mõõtmete järgi tehtud karpidesse ja panen juurde ka sildi. Tea, kas klient sellest midagi saab, aga omal on hea tunne teha ilus asi ilusas karbis ja see annab võimsa energialaengu. Arvan, et sinna sisse pandud energiat on tunda ka hiljem ja see teebki käsitöö eriliseks. Ainult käekiri annab mul endiselt soovida, seega oleks vaja kusagilt välja võluda Pitsi ja satsi tempel.

okinnas

Järelejäänud lõngast tahtsin kududa suuremale õele sokid, aga temale ei meeldi see värv.  Talle on vaja tumesiniseid sokke!? Nii et minu lõngajäägikogusse on lisandunud 30 grammi mõnusat pehmet telliskivikarva Drops Lima lõnga 😀

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.