Isetegija.net pakivahetus: Isetegijate lapsed rõõmsaks 2014

pakk1No et mul ikka piisavalt palju tegemist oleks, siis liitusin kevadel Isetegija keskkonnas pakivahetusega Isetegijate lapsed rõõmsaks. Olen kaks korda varem osalenud ja see on vahva. Seekord panin kirja mõlemad lapsed, aga nii tuli ka ise teha kaks pakki. Praeguseks on projekt õnnelikult läbi ning enda ja võõrad lapsed on rõõmsad!

Kuigi poisse oli nimekirjas rohkem ja ma olin kindel, et saan seekord midagi neile meisterdada, oli loosijumal minu vastu väga lahke ning ja ma sain pakke teha 2-aastasele ning 4-aastasele tüdrukule. Kahesel veel erisoove ei ole, vanema tüdruku jutt aga oli täpselt sama, kui minu omadel. Ikka printsessid ja pitsid ja satsid, nii et lihtne.

Lõpuks juhtus ikka nii, et kraam pakki tuli kodustest varudest, just sellist pisitibide kraami ju laos küll.Sspetsiaalselt ja viimasel hetkel tegin ainult ühe satsiseeliku. Ja sellega nägin ma kurja vaeva. Kõigepealt oli kindel plaan, et vööks peab saama lai kumm. Kummi leidsin Abakhanist, oli teine veel mõnusalt hõbedaste triipudega. Kui see aga seelikule külge sai aetud, nägi viimane välja kui heinakuhi. Ei olnudki muud, kui uuesti lahti harutada, uuesti mõelda ja uuesti õmmelda. Õmblusmasin tegi samuti trikke – küll niit katki, küll nõel pooleks. Tundub, et nii väga, kui ma ka tahaks, õmblejat minust ei saa. Ideed on oskustest ikka kõvasti üle.

Mõlemasse pakki leidsin Kaubamajast jube lahedad šokolaadist tehtud loomakujulised pulgakommid ka ning Marjamäng on kohustuslik osa kõigi minuga seotud tehingute juurde.

pakk2No ja kõige lõpuks sõitsin veel eelmisel nädalal Hiiumaale, sinna kohe päris lõppu, kus pole ei postkontorit ega Smartposti, nii tuli pakid enne viimast tähtaega valmis saada ja posti panna. Seepärast ka mingit fotosessiooni ka teha ei jõudnud. Õnneks tegid seda teised. Niisiis 4 a Mirberli pakk Titika blogis. Mõnusad emotsiooniga pildid, tasub vaadata. Heili paki sisu lingin siis, kui pilt kusagil üleval.

Oma pakke hakkame avama õhtul. Olen põnevil.

seelik1

müts12

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.