Imelooma kostüümilaenutus

Kostüümilaenutus on midagi, mida olen tahtnud teha juba sellest ajast, kui olin 25. Kõik see 20 vahepealset aastat (hetkel olen 46) on mulle kinnitatud, et see on väga halb idee. Mina aga olen rumal ja ei ole siiani uskunud.

Järjekordne kostüümilaenutuseteemaline mõtisklus sai alguses sellest, et loodussõbrana ei tunne mu hing ennast maailma prügi juurde tootes kuigi hästi – ja veel fliisprügi (fliis on puhas naftatoode). Seda juba enne mindki palju toodetud. Aga kui paneks 1+1 kokku? Oskused on ja materjali, millest teha, ju ka on.

Sipelga kostüüm laenutuseks

Nii olen aastaid käinud mööda kaltsukaid (põhiliselt Humanates alates 2-eurosest hinnast) ja tassinud koju lõpmatul hulgal mingeid karvaseid ja mittekarvaseid detaile, et neile siis kunagi midagi uus elu ja võimalus anda. Mõni asi valmib kiiremini, mõni kauem ja mõnest saab hoopis midagi muud, kui algne mõte oli.

Olgem ausad, see loomine on üsna ajamahukas töö. Tihti on tunne, et nii ei ole päris õige ja nii on ka paras ports igasuguseid poolikuid loomi ja linde kodus oma aega ootamas. Siiski sai lõpuks täis minu jaoks miinimum arv valmis kostüüme, samuti leidsin väiksed abilised (oma kunagised modellid on juba suure inimese mõõtu), tegin kodulehe ja avasingi laenutuse.

hundi kostüüm laenutuseks

Imelooma kostüümilaenutus toimub pakiautomaadi kaudu, et laenutada oleks võimalik kõikjal üle Eesti. Viimasel ajal on postiteenus ka üllatanud ja viinud paki päevaga kohale. Tagastamine on samuti pakiautomaadi kaudu. Nii ei pea omale kostüümi koju ostma ja mittevajalikke asju tekib maailma vähem. Miinusena võib tunduda see, et selga proovida ei saa, aga olen püüdnud oma kostüümid teha võimalikult universaalsed – peakatted on tagant kummiga ja sobivad ideaalselt väga suure vahemikuga peadel, ning näiteks vesti võib eest lahti jätta, kudumid venivad jne.

Mida leiab Imelooma kostüümilaenutusest?

Imelooma kostüümilaenutuses on looma-, linnu- ja putukakostüümid põhiliselt lastele, aga natuke ka suurtele. Hetkel saab valida 30 kostüümi vahel, aga valik täieneb pidevalt. Kõik on ainulaadsed ja ka kasutusmugavus on testitud.

Täiskasvanud modell piltidel olen mina ise ja ma olen M-L suuruses.

Laenutusse saab minna IMELOOMA KOSTÜÜMILAENUTUS

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.