Kuidas läheb, Imeloom?

Elu veereb nagu hernes ja aeg on rääkida oma toimetamistest brändi Imeloom rindel.

Nüüdseks on siis Imelooma bränd loodetavasti lõpuks välja mõeldud. see on olnud tohutult huvitav teekond ja ma arvan, et ma loon neid brände kindlasti veel.

Mul on logo ja lugu ja visioon ja missioon ning värvid ja stiil. Tegelikult ma seda pildistiili veel otsin, aga sellega aega on. Hetkel teen iga päev ühe uue ja erineva ning vaatan, kuidas publikule peale läheb. Peale läheb, aga kahjuks uusi fänne juurde ei tiksu. Võiks öelda, et see  on isegi kummaline.

imeloom

Inkubaatori abi on selles olnud asendamatu. Mul on olnud võimalus kohtuda kahe tundud Eesti brändiloojaga ja imestan siiani, miks nad peaksid oma aega minusuguse hobikäsitöölise peale kulutama. See, et keegi näeb selles projektis potentsiaali, on väga jõudu andev. Omal kipub ikka entusiasm vahel raugema. Just nendel hetkedel, kui mingit müüki ei toimu. Näiteks selles kuus on käive olnud puhas null, kuigi ma ise nagu endiselt töötan.

Aga mida ma siis veel teinud olen? Praeguseks hetkeks on registreeritud imelooma domeenid (ee ja com) ja isegi serverileping on aastaks tehtud. Seega ehitan ka täiesti uut kodulehte, mis peab paari nädala jooksul kindlasti üles saama. Oh neid vähese unega öötunde, sest lapsed ei lase päeval suurt midagi teha.

Kiirustada tuleb, sest olen 22. juulil Pärnus Rõõmsate laste festivalil visiitkaarte jagamas (tegelikult on ikka mõned kostüümid ka ikka kaasas) ja loodan, et õhtul läheb mingi hulk rahvast ikkagi kodulehte uurima ka, sest info läheb visiitkaardile. Visiitkaartide kaks erinevat kujundust on olemas. Kolmanda peaks ehk ka tegema, sest plaan on tellida 300 visiitkaarti.

imeloom

Hetkel ei ole mul küll veel mingit ettekujutust, mida ma seal oma telgis meelelahutuseks pakun. Lihtsalt kaarte jagada on nagu mage pull. Lapsed toob kindlasti kohale mullisegu, aga kas see on aus konkurents? Mullisegu ma vist müügiks kaasa teha ei jõua, aga kui nõudlust on, siis muidugi pingutan. Hetkel on ainuke takistus pudelite puudus. Huvitav, kas Saku Õlletehasest saaks?

Aga jah, ma töötaks ennast puruks, kui aega oleks, sest see projekt on tõesti põnev, aga suvel pean 24/7 ise oma lapsi lõbustama, kasima ja toitma, nii et selle ajaga on natuke kitsas. Ja siis ma olen närvis. Seda kummi on elus juba venitatud küll.

Imeloom

Ehk taban end ikka mõttelt, et on see nüüd rikkus või hoopis vaesus? Saan lastega nende lapsepõlves koos olla, aga raha osta ja teha, mida ma tahan, ei ole. Kas aeg on rikkus või on rikkus ikkagi raha?

Nüüd läks muidugi jutt lappama ja lähen magama ära 😀

Kui sul on ideid, millist pildistiili edasi viljeleda, siis võid mulle teada anda.

Ka kui tahad rohkem pilte näha, siis Imelooma leiab ka Facebookist.

Imeloom Instagramis: @imeloom_costumes

imeloom

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.