Helkivad tutimütsid

Ootamatult suure tähelepanu tõttu on plaan blogile uuesti elu sisse puhuda ja mitte ainult õpetustega, vaid ka juttudega meie igapäevasest elust. Kuidas tundub?

Ainult et ei tea, kust otsast nüüd alustada. Materjali, mille põhjal meisterdamisõpetusi teha, on nüüd kogunenud omajagu. Asju pole aga jõudnud kokku panna ja üles laadida seepärast, et vahepeal saabusid külmad ilmad ja minu algas mütsiralli.

Olen ju vabakutseline koduperenaine ja püüan pakkuda maailmale just seda, mida see vajab. Tol hetkel tundus mõistlik hakata lõpuks realiseerima üht oma plaani pakkuda maailmale triibulisi helkurmütse. Noh et saaks korraga kohe kolm ühes: soe, efektne ja turvaline.

Trikk seisneb selles, et ühel triibul on lisaks lõngale sees ka helkurniit. Tulemus on pehme, soe, omanäoline ja annab ka noortele, kes helkurit millegipärast hea meelega ei kanna, väikse võimaluse nähtav olla.

Nii ma hetkel koongi üks või kaks mütsi päeval, teen tootefotod ja panen igale poole internetti müüki (Facebook, e-pood, Disainimaja). Reaalses elus pole ükski pood neid veel omale tahtnud, nii et päriselt proovida-katsuda saab neid vaid otse minu käest.

Ja loomulikult tahtsid lapsed kah omale sellist mütsi. Nad alati tahavad kõike, mida ema teeb. Oli haruldane võimalus katsetada nende peal mütsi uut mudelit ehk siis pikemate kõrvadega mütsi. Lisaks tahtsid nad veel tutti ka ja siinkohal tuleb mängu selle mütsi see osa, mida saab teha koos lastega. Oma mütsi tuttide tegemise juures olid mõlemad (4- ja 5-aastane) abiks.

Loomulikult ma vaatan internetist, millised mütsid on maailmas moes talvel 2014-2015 ja tuleb välja, et endiselt on moodsad ka suurte värviliste tuttidega mütsid. Nii et kui sul või lastel seda veel ei ole, siis varu omale jämedat meelepärast lõnga ja tehke ära. Ühe õpetuse leiab näiteks siit.

 

tutt1 (2) reflective pom-pom hat

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.