Helkivad triibumütsid

IMGP7493Juhtus nii, et mul õnnestus septembris käia Soome lõpus matkamas. Nimelt sõitsime algatuseks üle 1200 km autoga, et saaks 110 km jala kõndida ja siis jälle tagasi. Juhtus ka nii, et kaasa võtsin oma triibulise kunagi Kaukaasiast 5 rutsi eest ostetud mütsi. Töötas suurepäraselt ehk ei olnud selles nullilähedases tuulises kliimas häda midagi.

Kõige selle juures oli piisavalt aega oma mütsi vahtida. „Nii lihtne, no seda ei saa küll teistele kuduma hakata, kõik saavad ju ise hakkama. Aga miks mitte?“ keerlesid mõtted peas. Ka lihtne asi võib olla geniaalne.

Ja nii ostsin juba Soomest jämedat lõnga ja Eestist helkurniiti ja helkurniidiga lõnga ning asusin proovima. Mõte ühendada pehme lõng ja helkurniit oli peas mõlkunud juba ammu. Nüüd voolas see just õigesse vormi.

Reflective hats

Mütsid on kootud lühendatud ridade meetodil kas üleni akrüüllõngast või siis on üks triip villane. Ühte värvi triip on kindlasti helkurniidiga. Võimalik on teha ka üleni villane, aga hetkel mul veel sellist valmis ei ole, sest eraldi ostetud helkurniit on väga kallis.

Valmis mütside valik on olemas ka e-poes. Ma müün omanäolisi helkurniidiga varustatud triibumütse, mis teevad sind pimedal ajal paremini nähtavaks ja valgel ajal lihtsalt šefiks ning on  mõeldud just sulle!
Mütse on  nii meestele, naistele, lastele, kui ka tulevikus nukkudele. Plaanid on suured ja mõtted on suured, ainult aega on vähe nagu ikka. Tegelikult ei ole veel ka tootesilte mütsidel, et kõik ikka nähes teaks, kust selliseid saab 😀

Ja et jutt ikka usutav oleks, siis üks helkiv pilt ka:

reflective pom-pom hattutt1 (2)

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.