Funny Bunny

funnybunny1aMa olen kahe aasta jooksul oma lehti küll lahku, küll kokku pannud, aga hetkel on kindel, et mitut blogi ma pidada ei jõua. Ainult ühte, oma elustiili blogi, ehk jõuaks pidada. Niigi peaks põhirõhu panema hoopis inglisekeelsele kirjandusele.

Täna siis käsitööst. Oma wordpressi karjääri alustasin just käsitööblogist. Heegeldanud-kudunud-õmmelnud olen pea sünnist saadik. Üks vanaema õpetas mind heegeldama ja teine kuduma. Mäletan, et juba lasteaias oli ümmarguse ringi heegeldamine selge ja sellest sai rohelise-punase-kirju Krõll. Kahju, et seda enam alles ei ole, mälupildid aga on säilinud erksad.

Suvel vaimustusin ümmarguse kehaga loomadest, eks see kellegi teise idee pidi olema, aga pilti omale arvutisse ei salvesanud. Esimese jänese heegeldasin jaanipäevaks, kui olin Hiiumaal ja ühele pisikesele preilile oli sünnipäevakinki teha. Tehtud sai ka teine, aga kolmas jäi siis lõngapuudusel pooleli (pooleli on see siiani).

Täna pildistasin oma FunnyBunny üles ja panin ka Etsy poodi müüki. Tegelikult tahaks neid loomi isegi terve seeria teha, sest see oleks lihtsalt vahva. Minu töötamise tempot vaadates aga võiks see juhtuda alles millalgi uuel aastal.

Palli läbimõõt on 7,5 cm, täidiseks on lambavill, lõng on puuvillane ning kõrvadega kokku on jänese kõrgus 12 cm. Just selline paras suurus pisikesse pihku võtta. Eks ta lendab ja hüppab ka hästi, aga vaadake parem ise.

Funnybunny funnybynny1b

Funnubunny

funnybunny1c

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.