20 triipu

snake5cOn hämmastav, et Etsys töötavad ka lihtsad lahendused. Näiteks kunagi tegin lõngajääkidest ussi ja panin selle müüki ka. Läks päris ruttu kaubaks. Ja üldiselt läheb kogu aeg üsna ruttu, kogu aeg lihtsalt ei jõua neid heegeldada.

Ja kui seal otsingusse panna, siis ega konkurents tõesti suur ei ole. Nüüd, kui jälle viimasse ära saatsin, tegin ruttu uue. Isegi järgmisest on pool juba valmis. Ainult triipe jääb järjest vähemaks, sest puuvillast lõnga ma hetkel juurde pole ostnud. Kasutan vanu lõppe ja need õnneks tõesti lõppevad ka. Ise-enesest selline mõnus jääkide hävitamise projekt ja lihtne teha ka, midagi mõelda pole vaja. Maod on kõik umbes poolemeetrised. Sellel uuel on sees lambavill.

Kui aga mõelda viimasele maole, siis tuleb alati meelde, et rahvusvaheline postitamine on alati riskibisniss. Minuga pole veel küll midagi juhtunud, aga lugusid on kõigil. Ja iga pakiga tõuseb ka tõenäosus, et järgmisena kaob sinu oma või läheb valesse kohta või ei saadeta saajale pakiteadet või läheb pakk katki ning asi koledaks. Seda enam, et viimast pakki vormistas algaja postitöötaja. Peale selle, et me kumbki ei teadnud, milline osa aadressis on linn, vormistas ta mu kirja lihtsalt tähitud kirja, mitte maksikirjana. Ja mina veel raha makstes arvasin, et Omniva on sellel aastal hindu langetanud. Pole julgenud jälgimiskoodi proovida, kuigi ei tohiks olla probleem, et teenindaja omast rumalusest vähem raha küsis. Elame-näeme. Nüüd aga tööle, sest iial pole teada, kas ma homme enam töövõimeline olengi. Vanem õde oli teisipäeval küll suhteliselt kontaktivõimetu.

Kaunist päeva!

snake5 snake5a snake5d

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.