Xdream jõulurada 2016 Kadrioru pargis

Kui meist on jäänud mulje, kui perest, kes hullupööra armastab liikumist, siis päris nii see ei ole. Kui minul ja Issil pole veel selle vastu midagi, siis lapsed vinguvad ALATI enne õue minekut ja vinguvad mingil hetkel ka õues. Aeg, millal ving kätte jõuab, on muidugi erinev. Eriti hästi suudavad motiveerida teised lapsed, aga kuna me ei saa kunagi kella peale välja, siis me neid ekspromptkäikudesse ei kaasa. Olgem ausad, ma peale jõule ja lapse sünnipäeva ei viitsi suurt midagi enam ette planeerida, vaid oleks pigem lihtsalt niisama. Seega jäävad ainult hetkeotsused.

Xdream jõulurada 2016

Täna oli ilus ilm ja kuna meie kliimas pole iial teada, kauaks seda antakse, siis ajasime lastele püksid jalga ja sõitsime Kadriorgu. Seiklusklubil Xdream on juba aastaid jõulude ajal üleval jõulurada, kus kogu perega või mõne sõbraga punkte jahtimas käia. Sel aastal siis Kadrioru pargis ja täitsa ausalt jõudsime me sinna sel aastal esimest korda. Tundub, et igal eelmisel aastal on jõulud ja lapse sünnipäev veel rohkem energiat ära võtnud.

Veel ausamalt me täna kõiki punkte ära võtta ei jõudnud. Kuna tegu on valikorienteerumisega ehk siis ise valid, kust alustad ja kuidas lähed, siis pole see ka oluline. Kaardi saab printida SIIT (ma loodan, et see link ikka siin ka töötab). Ja see QR Readeri kasutamine pole absoluutselt vajalik, punktides oli seal koodi all ainult padureklaam, mis pole lastega peredele üldse vajalik. Kes nänniloosis tahab osaleda, see peab Kadrioru lossi ees tegema pildi ja soovitavalt võiks vahtkond ka peale jääda. Pilt tuleb postitada siia. Ja kes punkte jahtida ei taha, võib niisama parki jalutama minna. Seal on ka talvel väga ilus. Meie kolm tundi möödus igal juhul nii kui niuhti.

Mõnusat aasta lõppu!

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.