Telefonipiltide väljakutse: 10 viimast pilti telefonist

Leidsin Sofikese blogist telefonipiltide väljakutse ja kuna ma teen Instagrami jaoks igal võimalikul juhul telefoniga pilte, siis otsustasin selle vastu võtta. Hea lihtne postitus veel siia kuu lõppu.

Lae üles 10 viimast pilti, mis sa telefoniga teinud oled. Häirivad, liiga piinlikud ja liiga igavad võib välja jätta loomulikult. Samamoodi soovitatav välja jätta samast seeriast pildid “mina siin niisama 10 erineva nurga alt selfietamas” jne.

Tee väljakutse ära, kui julged/tahad ja kutsu üks või mitu blogijat sama tegema!

Kes minu Instagrami jälgib, see on kindlasti paljusid juba näinud, aga kuna mul palju Eesti jälgijaid ei ole, siis pole ehk hullu. Seda enam, et mul on tegelikult kolm erinevat Insta kontot 😀

Hakkame siis aga tagant ettepoole. Pildid ei tule siiski otse telefonist, vaid tegin blogi jaoks väiksemaks. Niikuinii saab siin see tasuta maht ükskord täis.

26. juulil 2017 Kõpu poolsaarel rannas. Kuna oli põhja tuul, valisime põhjakalda. Meil siin liivarandu igal pool ja poolsaar ei ole väga paks, nii et saab sobivale poole sõita. Üllatusena oli minu jaoks kohanimi, mille leidsin Google kaardilt – Kriipsuränga. Jälle jupike targem.

Sama päeva õhtul käisime Korbi mägedes ehk siis testisime matkarada, kuhu peaks ma homme 16. Kõpu poolsaare külade päeva raames huvilised jalutama viima. Täna on kergelt närv sees, sest mulle on 5 kilomeetri läbimiseks eraldatud maksimaalselt 1,5 tundi aega. Aga lase sa inimesed praegu kenasse mustikametsa 😀 Eks vaadake ise.

Veel hiljem õhtul tegin aias lillepilte. Instagramis alati kindlapeale minek. Nagu muide rannapildidki.

Eile ehk siis 27.07.2017 leidsin põllust suure kartuli ja imestasin, miks ma hakkasin värsket kartulit sööma alles sel nädalal? Vastus on see, et ma ei saa ikka veel varre järgi aru, kus all need suured on. See üks on hiigelsuur ja teised on normaalsed.

Ja siis õnnestus eile veel enne, kui sadama hakkas, Kalestes ujumas käia. Minu lemmikrand üldse, aga juulis väga ülerahvastatud. Päratlõunal sadas juba vihma.

Ja tuleb välja, et täna ma ühtegi pilti ei teinudki, kuigi oli väga tegus päev.

Ning nüüd, keda väljakutse kõnetab, siis võtke osa. Ise ma konkreetselt kedagi linkima ei hakka.

 

 

 

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.