Piltpostitus: Hiiumaa kevad 2018

Nädalavahetusel käisime Hiiumaal. Alles teist korda sel aastal. Lisaks sellele, et aega ei ole, teevad ka praamid just valitud nädalavahetustel trikke. Nii on jäänus kaks korda minemata ja ka sel nädalal hoiatati madala veetasemega.

Seega läksime juba neljapäeva õhtul. ilm oli ilus ja eks siis jalutame Rohukülas ringi, kui mingi jama peaks olema. Ega meil eelmüügi piletit ei olnud. Tundus küll imelik, et neljapäeval kõik välja müüdud, aga ehk kardavad ka teised madalat vett.

Tegelikult oli vesi seekord armuline ja piirangud võeti enne seitset maha. Seega saime ilusti kohe praamile ja kaks tööpäeva maal saidki õigel ajal alata.

Kui sa käid nii harva ja kevad tuleb nii ootamatult, siis on ka tööd nii palju, et tegelikult jõuad sa selle kahe päevaga seda ainult nuusutada. Lisaks pikkisime sinna vahele veel ühe päikeseloojangu vaatamise koos kalapüügiga ja väikse lillepildistamise tiiru.

Panen üles omale meenutamiseks, kuidas sel aastal oli ja kuidas ma aasta aastalt foto alal arenen ja oma stiili leian. Ise olen peaaegu rahul. Niimoodi jooksu pealt ju päris kunsti teha ei saa 😀

Aga ilm oli üle ootuste kevadine, nii et tasus minna.

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.