Piltpostitus: Eesti Minut ja vormimängud Männiku karjääris

#EV100 on siis tänaseks möödas. Oli suhteliselt tavaline laupäev. Ma lihtsalt  ei ole väga nutikas tähistaja.

Aga päeva tegi eriliseks Eesti Minut. See on asi, kus kõik soovijad tegid kell 13.00-13.01 pildi ja laadisid selle ajaloo tarvis vastavasse keskkonda üles. Ma osalesin 5 aastat tagasi ka. Vahva ettevõtmine.

Ega me midagi erilist ei teinud. Panime rahvariided selga ja käisime korra õues ka. Nõmme tänavad ja rahvariided on kindlasti kunagi väärtus. Minu riided on Hiiumaalt Puski omad ja teinud olen ma need oma käpakestega. Kui koid ära ei söö, siis saan veel kanda küll.

Eesti minut

Kuna ilm oli täpselt nii ilus ja oli tunne, et võiks samme koguda, läksin Männiku karjääri. See on Pääsküla raba kõrval üks mu lemmikuid kohti Tallinnas. Raba lihtsalt hakkab nii kinni kasvama, et mingeid erilisi vaateid oodata ei olnud.

Ega karjääris ka midagi ei olnud. Kuldse tunnini oli veel aega ja puud väga lumised ei olnudki. Kolasin siis ringi, et äkki hakkab silma  midagi, mis varem hakanud ei ole. Kaasas olid tuliuued filtrid, mille kasutamist tahaks ka proovida. Algatuseks mitte tuliuued originaalid, vaid väga odavad Hiina koopiad. Aga asja ajab vist ära. Mulle minu eilsed pildid igal juhul meeldivad.

Vahel sadas lund ja siis paistis päike. Vahel oli pilved ja siis jälle helesinine. Muidugi natuke tuuline ka, nii et minu nohune  nina oli pärast õues nuuskamisest punane.

Niisiis Eesti Vabariigi 100. sünnipäev läbi minu kaamera. Panen ka selle ajaloo tarvis Interneti 😀

EV100

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.