Nõmme Seikluspargis

nõmme5Nädalavahetus on olnud raju. Eriti raju oli tänane päev laste jaoks. Mulle jäi kusagilt Facebookist silma, et Nõmme Seikluspargis on täna perepäev, mis tähendab, et kõik piletid on 50% soodsamad + veel igasugu muud tralli.

Ajasimegi siis ennast nii üheteistkümneks välja. Rahvast juba oli. Täitsime kohustusliku ankeedi, maksime kahe lapse eest 7€ piletiraha,  saime traksid ja õpetust ning pool 12 rajale. Alguses oli järjekord päris pikk, aga rajal hajus õnneks laiali, nii et passimist kusagil ei olnud.

Vanem oli väga äksi täis ja oleks tahtnud edasigi minna, aga alla 140 kaugemale ei lubata. Esimesed kolm rada on pikkusele 115+, aga ma ei tea, kas meie Nooremal on liiga lühikesed käed, igal juhul hätta ta jäi. Kolmanda raja algul aitas järgmine ta trossile ning jaamas enne viimast laskumist kiilus tal mõte täiesti kinni. Eks vaimne ja füüsiline väsimus tegi oma töö. Igal juhul kukkus ta seal puu otsas nii valjusti kriiskama ja keeldus igasugu koostööst, et instruktorid pidid redeli tooma ja ta sealt jaamast edasi aitama. Loodame, et ta eluaegset traumat nüüd ei saanud. Hetkel ta igal juhul enam kuhugi ronida ei taha.

Peale seda läksid lapsed veel loomaaeda sünnipäevale ning kõige selle rallimise juures on praegu ikka hämmastavalt vaikne õhtu.

Postituse tegin seepärast, et sai täna nii palju mulle meeldivaid pilte. Ja video muidugi ka.

nõmme1 nõmme2

nõmme3nõmme4 nõmme6 nõmme7

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.