Must ja valge

Võtsin täna vaba päeva ehk ei sõitnud Hiiumaale. Seal tööd nii et tapab ja ilm pole ka suurem asi. Ravin parem kõrva, kusjuures tundub juba päris hea.

Mis on minu jaoks puhkus? Hommikul lugesin, aga kaua sa ikka loed, võtsin arvuti kätte. Kuna kirjutada ei viitsinud, hakkasin pilte töötlema. Eile osteti mu Etsy pildipoest korraga neli must-valget võilille pilti ning lisaks oli öösel tulnud üks eritellimuse soov. Ikka must-valge. Tegin selle valmis 9 tundi hiljem ning siiani on vaikus. Tõenäoliselt leidis inimene omale sobiva juba kusagilt mujalt. minu põhiline klient on Ameerikast ja me oleme aktiivsed väga erinevatel aegadel.

Aga see selleks. Tundub, et must-valge on üsna minev kaup, seega tasuks sellele  rohkem mõelda. Lisaks on igasugune ost väga motiveeriv. Niisiis hullasin täna ilma värvita. Lisaks on minev kaup Ameerika kirjapaberi suurused kohe prinditavad failid. Nüüd uutele listingutele lisan ka selle formaadi kaasa. Näis, palju teha jõuan, aga kuu lõpuks võiks ju ideaalis Etsysse 200 faili üles saada. Palju pole enam minna.

Nüüd aga möla maha ja palun näitusele!

BWbirchtree1 BWbirchtree8x11 BWflower8v BWvioletphotov   Blackwhitev

dandelion8v

dandeilon8a

cherrybw1

BWtreev

abird2

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.