Lastega Kalamajas – 2. osa

kalamaja13  Nagu juba öeldud, olime nädal hiljem jälle Kalamajas. Mulle jäi lihtsal veel Kalamaja park hinge peale ning seal pidi ka mänguväljak olema. Oleks ma ainult teadnud, et see on Lennusadamale nii ligidal 😀

Sel kolmapäeval (7. oktoobril) me mingil põhjusel nii vara välja ei saanud. Kuna lapsed oldi kahtlased, oli isegi lõunamagamine päevakorral. Voodis nad aga ainult siplesid ja nii lubasin ma nad varsti sealt ebapedagoogiliselt välja. Seega saime seekord välja alles peale lõunat.

Algatuseks rongiga Balti jaama ja sealt trammiga kaks peatust edasi ehk Voltasse. Minemiseks valisime Volta tänava ja see viib ilusti otse Kalamaja pargi väravasse.

kalamaja10

Pargi sealpoolsemas otsas küll mänguväljakut ei ole, aga kuna mina pole ju ka Kalamajas käinud, siis tutvusime kõik mõnuga. Kungla tänavat pidi minnes oleks aga otse mänguväljakule saanud.

Väga ilus park on, jooksjaid ja lapsevankriga jalutajaid oli palju. Külmade tulekuga olid aga veeatraktsioonid juba tühjaks lastud, nii et tõelist ilu veel ei näinudki.

kalamaja14

Mänguväljak oli aga jällegi teistmoodi atraktsioonidega. On kaks ronimisatraktsiooni, paar karusselli, aga suurte laste kiikesid ei ole.

kalamaja12 kalamaja15

 

Pilte mul seekord palju pole, sest fotoka mälukaardiga juhtus õnnetus ning kuigi palju pilte õnnestus taastada, oli kõige suurem kaotsiminek just viimase kahe nädalaga tehtud piltides.

Edasi tulime mööda Soo tänavat Rimisse ja tagasi koju. Kuhugi kaugemale ei tahtnud keegi enam minna. Eks peale lõunat ja magamata lastega pikki ringe enam ette ei võta. Parki aga on vähemalt Nõmmelt väga mugav pääseda, nii et ehk satume sinna kunagi veel. Minge vaadake teiegi üle.

kalamaja11

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.