Koolivaheajal Hiiumaal

Tagantjärele tundub, et koolivaheaeg Hiiumaal ei olnudki vast õige halvem mõte. Ilm oli nädala algul üsna ilus, see tähendab vihma ei sadanud. Lapsed said palju õues olla ja palju liikuda, mida nad linnas olles vabatahtlikult ei teeks. Maal oled ja toimetad ise ka väljas ja kes siis üksi eemal tahab olla? Meie omad veel igal juhul ei taha.

Ühe päeva projekt oli teha 45 liitrit õunamahla. Ühele portsule panime ämbritäie peeti ka sisse. Jõime toormahlana palju jaksasime ja ülejäänu läks purki. Näis, kas üldse seisab ja kas talvel seda keegi joob ka. Suhteliselt magus ja maitsetu mahl sai. toormahlana oli küll päris joodav. Eksperimenteerisime, sest pikk, jahe ja kuiv suvi kasvatas köögivilja küll, nii mis mühiseb ja kõike on väga üle.

Ühel päeval käisime madalat vett ka vaatamas. Valisime Kaleste, aga igal pool mujal oleks pilt tõenäoliselt suhteliselt sarnane olnud.

hiiumaa hiiumaa1v hiiumaa2v

Ja värve on võrreldes Tallinnaga ja veel väga palju. Tegin hunniku pilte, nii et tegelikult on see siin piltpostitus. Ning kuna mina ja Noorem saime paljakäsi askeldamisest nohu, siis igasugune SPA-probleem langes ka selleks korraks ära.

hiiumaaokthiiumaa3v

hiiumaa9hiiumaa7

hiiumaa8

hiiumaa5v

hiiumaa4v

hiiumaa10

hiiumaa6

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.