Kodune fotostuudio

Vaatan, et olen ikka veel liiga vähe postitusi fotograafiale pühendanud. Mul ei ole enne siinset blogi ühtegi fotode näitamise kohta olnud ka, pole lihtsalt seda oma leidnud.

Looduspiltide faile müün Etsys. Mul on seal hetkel ainult 155 pilti. Eelmisel aastal sain müügiga poe ülalpidamise kulud tasa ja natuke jäi veel ülegi. Kui konkurente vaadata, siis nende poodides on ikka kõvasti pilte rohkem. Esimene eesmärk on enne suve jõuda 200ni. Üldse peaks lisama rohkem pastelli ja must-valget. Minu pood on hetkel minulikult väga värviline.

Hiljuti liitusin ka 500px lehega. See on see leht, kust leiti see miljoneid teeninud kartulipilt. Kindlasti olete kuulnu ja näinud. Portfoolio kogumiseks tundub täitsa tore leht olevat ja inimesed näevad ja vajutavad südameid ka. Liitumine on lihtne, aga fotode sisestamine ja märksõnadega varustamine võtab natuke aega. Kes fotodega tegeleb ja tahab neid ka maailmale näidata, siis täiesti soovitan.

Flikris mul kontot ei ole, samuti ei ole avalikke albumeid Eesti fotopankades. Küll aga oman vähese huviga Facebooki lehte ESTtoYouPhotography, kuhu panen jooksvalt igasugu pilte.

Tegelikult tahtsin täna kirjutada hoopis sellest, et panin ennast eile kodufotostuudio koolitusele kirja. Päris hämmastav, palju ma viimastel aastatel igasugu koolitustesse olen investeerinud, aga tagasi ei too see veel küll mitte midagi. Vist olen andetu õpilane.

Tegelikult ei oska sealt  suurt midagi oodata, kuigi pärast kõvasti paremaid pilte lubatakse küll. Eks aastatega ole neid nippe ja kogemusi kõrva taha kogunenud siit ja sealt, koju hangitudki üht ja teist, aga kodused pildid pole ikka päris see,  mida tahaks. Katseks tegime ükspäev lapsega loomamütside fotoseeria.  Kasutusel ainult loomulik pilves ilma päevavalgus. Ei tahtnud erinevaid valgusi segada – päevavalgus on üks, hõõglamp teine ning lisavälk kolmas ja sellest pudrust annab ennast läbi närida. Ja mul pole õiget tausta ka. Ma ei tea,  miks ma pole ikka veel tapeedirulli proovinud.

Niisiis panen siia märgi maha ja kahe nädala pärast teeme uuesti. Koolitus on 22. märtsil.

Kuidas tundub?
fox1 (2)fox (2)

grasshopper5vGrasshopperr

bear1bear3

bear2

grasshopper6

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.